anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z usunięciem komentarza przez kupującego

CzarnY__2000
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam problem z kupującym otóż w październiku zakupił u mnie ubranie i po 2 miesiącach otrzymałem od niego negatywny komentarz. Po rozmowie telefonicznej zaproponowałem zwrot 30% w zamian za usunięcie komentarza. Na co kupujący zgodził się, ale do dnia dzisiejszego nie usunął komentarza twierdząc że nie otrzymał zwrotu pieniędzy. Prosiłem allegro o pomoc w tej sprawie i wysłali wiadomosć do kupującego że zwrot został wykonany poprawnie. (zleciłem zwrot pieniędzy poprzez allegro).

 

Mam pytanie co w takiej sytuacji powinienem zrobić? zgłosić sprawe na policj? 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_Likos_
#21 Demiurg#

CzarnY__2000 płacenie za usuwanie komentarzy jest nielegalne. Zrobiłeś/aś zwrot częsci środków znaczy uznałaś reklamacje klienta. Teraz klient nie musi niczego robić.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@CzarnY__2000 Poproś allegro (jeśli allegro wysyłało pośrednicząc) o potwierdzenie wysłania i prześlij klientowi jako dowód. Jeśli nadal będzie się upierał że nie ma to zgłoś sprawę o próbę wyłudzenia, oszustwa.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

ZibiK30 niestety to nie bedzie próba oszustwa. Nie ma żadnych dowodów poza tym nie wolno płacić za usuwanie komentarzy. Dla wszystkich to bedzie po prostu uznana reklamacja i obniżenie ceny produktu

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Musisz zdać się na jego dobrą wolę ,może zapomniał zadzwoń dopytaj .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nic nie zrobisz. Nie powinno się oferować pieniędzy za usunięcie komentarza, to nieetyczne. Masz nauczkę.

Na policję możesz zgłosić swoją propozycję korupcyjną.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 @_Likos_ mają rację

z jakiej paki zwróciłeś jakieś pieniądze

a wystawiłeś pita tej osobie?

pisz na gościa do skarbówki czy dodał tą kwotę do swoich dochodów w rozliczeniu rocznym

oznacz moderatorów