anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z weryfikajcą w payu

plk123
#2 Obserwator#

Problem polega na tym że czekam od lutego na weryfikację w payu.

sprzedawałem na allegro lokalne jedną rzecz "laptopa" i musiałem zweryfikować moje konto bankowe.

dane są okej - numer rachunku , dane osobowe, nawet dałem zdjęcie mojego dowodu osobistego.

wysłałem (blikiem) i oddawało tą złotówkę z powrotem ale dalej ode mnie wymagało weryfikacji.

było to robione parę razy , nie dawno pomyślałem nad wysłką pieniędzy pocztą ,ale zapomniałem przysłać podpisu z dokumentu "Moja głupota"

i tak teraz ponownie ustawiłem na moje konto bankowe ,ale tym razem przelewem.

Pytanie co mogę zrobić jeśli ponownie mi odrzuci?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

plk123
#2 Obserwator#

dokumentu chodziło mi plik pdf który trzeba wydrukować i odesłać przez chyba mail'a 

Przepraszam za chaotyczny sposób wypowiedzi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie za dużo chaosu,🤔  ale żeby wszystko się udało to dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, są? Masz pytania w tej sprawie to zadaj je tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

plk123
#2 Obserwator#

wygląda na to że tak imie nazwisko adres numer rachunku

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale dlaczego tak długo jak normalnie 3dni? coś wcześniej pokręciłeś!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@plk123, widzę, że obecnie czekamy na dane z banku. Weryfikacja u operatora PayU może potrwać do 3 dni roboczych. Proszę Cię o cierpliwość. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

plk123
#2 Obserwator#

dziękuję ,ale już trochę czekam ,dlatego założyłem tu temat na wszelki przypadek, jeśli by ponownie nie powiodło

na wszelki przypadek przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim słownictwem 

oznacz moderatorów

plk123
#2 Obserwator#

I mam pytanie bo jeżeli w koncie bankowym ulicę mam napisaną w skrócie (Boch zamiast bohaterów) to czy ma to znaczenie w weryfikacji "może być problem o taki szczegół"? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, zobaczysz. dane mają być zgodne, dlaczego takie "udziwnienia"? z tą nazwą ulicy.🤔

oznacz moderatorów

plk123
#2 Obserwator#

bo nazwa ulicy to "bohaterów września 1939r" i zazwyczaj przy kupnie działało to poprawnie

 

oznacz moderatorów

plk123
#2 Obserwator#

"" - daje tak żeby się tak nie mieszało

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😎 zobaczymy.

oznacz moderatorów