anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wyborem odbioru osobistego

matebofirma
#7 Wielbiciel#
  • Testując opcje zakupowe na moich aukcjach zauważyłem że przy wyborze odbioru osobistego mapa pokazuje jakieś odległe miejsce zupełnie nie związane z wpisanym adresem, może to wprowadzać w błąd kupujących. 
  • Da się to jakoś wyprostować? 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Masz podany adres odbioru osobistego w odpowiedniej zakładce? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

Jeśli tak, po oddaleniu mapy powinien się pokazać punkt o tym adresie. Mapa nie może w takim przypadku pokazywać przypadkowego punktu.

oznacz moderatorów

matebofirma
#7 Wielbiciel#

Wpisany adres jest prawidłowy, a na mapie pokazuje że jest na torowisku oddalonym o 25km

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matebofirma Nie ma żadnego problemu, mi pokazuje na mapie prawidłowy punkt - ten adres, który podajesz jako adres do odbioru osobistego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matebofirma Żadne torowisko. Klikasz w punkt pokazany na mapie i wyświetla się Twój adres. Poza tym punkt pokazuje ulicę, nie tory.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@matebofirma Często tu był opisywany ten problem, kupujący sam sobie sprawdzi miejsce odbioru, nie wiem czy się da zmienić.Może ktoś tu coś podpowie:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

matebofirma
#7 Wielbiciel#

Spróbuję, rozmawiać chcą dopiero w poniedziałek więc muszę poczekać. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matebofirma Nigdzie nie musisz pisać - mapa pokazuje prawidłowo Twój odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

matebofirma
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20210306_101250_pl.allegro.jpg

mi pokazuje tak a powinno pokazać punkt koło Piaseczna przy lesie kabackim

oznacz moderatorów

matebofirma
#7 Wielbiciel#

Adres wyświetla prawidłowy ale na mapie zupełnie inne miejsce. Punkt odbioru jest pod Piasecznem a nie na Bemowie. Tu jest problem bo wprowadza w błąd. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@matebofirma rozumiem na czym polega problem. Strzałką oznaczyłam punkt odbioru, który powinien się wyświetlać.
la_nika_0-1615124127450.png

Czy mogę Cię poprosić o upewnienie się, że masz ten punkt poprawnie zaznaczony na mapie w punktach odbioru osobistego? Po wybraniu "zmień" przy punkcie odbioru w tej zakładce, będziesz mógł zaznaczyć punkt odbioru na mapie. Jeżeli oznaczenie na mapie w punktach odbioru osobistego jest prawidłowe to poproszę o zrzut ekranu z tej zakładki, skonsultuję problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@matebofirma Polecam sprawdzić wszystkie dane na koncie, czy się zgadzają, ostaniami czasy było kilka nieuprawnionych wejść na czyjeś konta przez oszustów gdzie były dokonywane rożne transakcje bez wiedzy właściciela konta. A takie info, ze nie masz pojęcia na temat adresu odbioru osobistego może być przyczyną nieuprawnionego dostępu do konta osoby trzeciej lub ustawienia dostaw będąc w okolicach tego miejsca przez automatycznie ustawianą lokalizacje z urządzenia, która została pobrana z geolokalizacji urządzenia.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów