anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą środków PayU.

szkp
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

26.11 została zlecona wypłata z salda allegro przez PayU. Do dziś nie dotarła na moje konto bankowe, nie wróciła też na saldo allegro. Kolejna wypłata pozostaje zablokowana na saldzie allegro - przycisk wypłaty środków jest nieaktywny. Wypłaty PayU są oznaczone jako aktywne, numer konta się zgadza. Proszę o informacje.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szkp bardzo proszę opisz ten problem w korespondencji prowadzonej w sprawie nr 28091741. Doradca skontaktuje się z operatorem, aby dowiedzieć się czy dokumenty dotarły i czy wszystko się zgadza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2022-12-04 143403.png

oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

U MNIE BEZ ZMIAN

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztofs1980  przesłałeś odpowiednie dokumenty i wykonałeś przelew weryfikacyjny zgodnie z instrukcją w sprawie nr 28502065? Musisz przejść przez proces weryfikacji na obu kontach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

PRZESŁAŁEM, NIESTETY DO TEJ PORY BRAK REAKCJI POZATYM TE DOKUMENTY I INFORMACJIE DOSTĘPNE SĄ W GUSIE, WYSTARCZY ODŚWIERZYĆ, WYSTAWIAM PO KILKADZIESIĄT FAKTUR DZIENNIE I WIEM JAK TO DZIAŁA, RÓWNIERZ FAKTURY PRZELEWOWE Z ODROCZONYM TERMINEM JAK I UBEZPIECZENIEM FAKTORINGOWYM ALE TAKICH SCHODÓW JAK UWAS JESZCZE NIE WIDZIAŁEM.

oznacz moderatorów