anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą - odwołanie od decyzji

ryszards59
#2 Obserwator#

Witam,
Otóż kilka lat temu założyłem konto na imię mojego ojca. Jednakże on nigdy z tego konta nie korzystał, ponieważ nie potrafi, w związku z czym konto owe przejąłem ja- jest ono powiązane z moim adresem mailowym. Do tej pory wykorzystywane było wyłącznie do kupna, jednakże ostatnio byłem zmuszony wystawić dwie rzeczy, które z powodzeniem sprzedałem. Niestety wypłata musi zostać wykonana na identyczne dane, co niestety jest niemożliwe z racji tego, iż ojciec mój konta bankowego nie posiada. Z pewnych powodów prawnych założyć go także nie może. Wysłałem wniosek o zmianę danych, jednak został odrzucony a na moim koncie zalegają środki, których z tejże dziwnej przyczyny nie mogę wypłacić. Czy jest możliwym, by odezwał się tutaj ktoś z supportu allegro celem umożliwienia mi wypłaty środków? W jakikolwiek sposób

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Wypłacić może tylko właściciel konta. Niech sobie ustawi wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania, jeśli konta w banku nie może założyć. Poza tym - zgodnie z regulaminem nie można korzystać z cudzych kont Allegro.

oznacz moderatorów

ryszards59
#2 Obserwator#

Problem w tym, że konto allegro jest MOJE, tylko na imię ojca. Sprawa skomplikowana

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, ono nie jest Twoje. Należy do osoby o imieniu i nazwisku podanym przy rejestracji.

oznacz moderatorów