anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypełnieniem wniosku POK

tysiunia1
#1 Nowicjusz#

5 lipca 2022 otrzymałam od sprzedawcy wadliwy towar, który następnie zwróciłam 6 lipca z informacją że jest uszkodzony. Odczekałam miesiąc czasu na zwrot pieniędzy ale po tym czasie nadal nie mam zwrotu gotówki. Dostałam od Allegro informacje, że mogę sie ubiegać o rekompensatę w ramach POK. No i tu pojawia się problem gdyż podczas wypełniania dostaje informacje, że wniosku nie da się złożyć ponieważ podaje niepoprawny numer telefonu lub zły format. Dodam tylko że produkt był zakupiony przez Allegro Finanse więc to dane Allegro Pay wyświetlają się jako dane kupującego, ale co z tym numerem telefonu?Allegro POK.JPG

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tysiunia1 format telefonu powinien być 9-cio cyfrowy , jeśli jest inaczej popraw .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie znasz nr swojego telefonu?

oznacz moderatorów

tysiunia1
#1 Nowicjusz#

Numer znam, problem polega na tym że ciągle wyświetla się informacja że jest niepoprawny format ale podpowiedzi jak on ma w takim razie wyglądać nie ma.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tysiunia1 Jaki numer telefonu probowałaś wpisać w tym polu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tysiunia1
#1 Nowicjusz#

Wpisywałam swój numer jako 9 cyfr, +48 i swój numer, z odstępami i bez odstępów i nic nie przechodzi 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tysiunia1 Czy możesz przesłać mi cały zrzut swojego ekranu wraz z wpisanym numerem w tym polu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tysiunia1
#1 Nowicjusz#

Udało się! Po wprowadzeniu jeszcze dodatkowo spacji po numerze wniosek udało się wysłać. Bardzo dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tysiunia1 Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem, ale gdybyś miała jeszcze jakiekolwiek wątpliwości pisz śmiało. Chętnie pomożemy 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@tysiunia1 Sam numer telefonu jest 9-cio cyfrowy. Z prefixem to 12. Wpisz bez +48.

oznacz moderatorów