anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą na drugim koncie firmowym na ten sam NIP

coockyfordogs
#2 Obserwator#

Witam, Sprzedaję różny asortyment i ze względu na jego podział chciałam założyć drugie konto firmowe na te same dane i NIP - udało się założyć drugie konto, ale w zakładce Moja Sprzedaż pojawia się tylko Allegro Lokalnie. Czy nie mogę prowadzić tradycyjnej sprzedaży na dwóch kontach? Dodam, że na pierwszym koncie sprzedaż cały czas jest prowadzona i mogę wystawiać nowe aukcje i na Allegro i na Allegro Lokalnie, natomiast na drugim koncie pojawia się tylko możliwość wystawienia na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@coockyfordogs Twoje drugie konto firmowe prawdopodobnie nie jest jeszcze w pełni aktywne, ponieważ proces weryfikacji się nie zakończył. Gdy to się stanie, będziesz mógł sprzedawać bez problemu na zwykłym Allegro. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@coockyfordogs Cześć. Na obu kontach możesz wystawiać przedmioty zarówno na Allegro Lokalnie, jak i na zwykłym Allegro. Konto, z którego teraz piszesz, nie jest firmowe (nie ma na nim numeru NIP, nie rozpoczęto weryfikacji). Musisz aktywować swoje konto firmowe. 

Z formularza wystawiania na Lokalnie możesz przejść do wystawiania na Allegro przez kliknięcie w podświetlony link "dotychczasowy formularz". 

ko_alka_1-1641543565787.png

Jeśli aktywujesz swoje konto firmowe, to będziesz mogła od razu przechodzić do formularza wystawiania na Allegro. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów