anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą

anaan30
#2 Obserwator#

Witam wczoraj sprzedałem przedmiot n allegro który został już wysłany a pieniędzy niestety dalej nie widać na koncie allegro po sprawdzeniu profilu osoby która zakupiła przedmiot okazało się że dziś konto jest już zablokowane powinienem się obawiać czy zgłosić już gdzieś sprawę pieniądze nie są małe ponieważ chodzi tu o 1800 zł 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@anaan30 Nigdy nie wysyła się towaru jak nie ma kasy na koncie chyba że to była przesyłka za pobraniem

oznacz moderatorów

anaan30
#2 Obserwator#

Była to wysyłka drogą elektroniczną i kiedy tylko dostałem wiadomość że przedmiot został kupiony i należy go wysłać zrobiłem to

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zrobiłeś duży błąd. Kupionego przedmiotu nie wysyła się, gdy nie ma pieniędzy na koncie lub na saldzie Allegro Finanse. Teraz pozostaje Ci tylko udać się z tym na policję i zgłosić wyłudzenie.

oznacz moderatorów

anaan30
#2 Obserwator#

Jak duża jest szansa na to że policja rozwiąże te sprawę a ja odzyskam pieniądze?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze jak zgłosisz są szanse .Jak nie zgłosisz nie ma żadnych.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anaan30 Jeśli masz dane kupującego i jest to osoba zamieszkała na terenie kraju, to szanse masz spore.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@anaan30 Kupiony ale nie opłacony.Zostaje zgłoszenie na Policji.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawa jeśli jest jak piszesz do wygrania rób jak ci radzą zgłoś klienta na policję ,wydrukuj wszystkie wiadomości odnośnie transakcji ,do sądu nawet nie będziesz musiał iść jeśli wszystko będzie jasne ,zresztą ty zgłaszasz to sprawa powinna odbyć się na twoim terenie ,też tam miałem a sprawca był dowieziony do sądu w moim mieście ponad 400 kilometrów sprawę przegrał dostał nawet wyrok do odsiadki (recydywa) ale o zwrot kasy raczej będziesz musiał powalczyć bo nie wiadomo czy taki ma z czego oddać lepiej czasami odsprzedać jego dług ,są firmy co chętnie się tym zajmują.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

i znowu ten sam temat wałkujemy, może trzeba się ogarnąć w końcu a nie być łatwowiernymi sprzedawcami Kosy do CS:GO..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ja to bardziej się zastanawiam, czy te wszystkie przekręty w ostatnich dniach, są dziełem jednego geniusza zła😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, Mojo Jojo? 😮 a może to.... ON! 😮

oznacz moderatorów