anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem towaru, co robię źle?

marcinsmarki
#7 Wielbiciel#

Kupujący chciałby mi zwrócić towar lecz nie ma takiej możliwości mimo tego że ustawiłem warunki zwrotu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@marcinsmarki  A nie minął już czas na zwrot?

Edit :  Nie masz ustawionych warunków zwrotu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcinsmarki Nie ma obowiązku zwrotów jedynie przez Allegro, to nie jest warunek skutecznego zwrotu. Kupujący może w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki poinformować o rezygnacji w jakikolwiek sposób i odesłać towar. Może też w tym czasie odesłać towar ze swoim oświadczeniem dołożonym do paczki, bez wcześniejszego informowania. Kupujący więc ma taką możliwość - jak widzę, już Cię poinformował o rezygnacji, teraz może odesłać przedmiot.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96  To akurat nie ten przypadek 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marcinsmarki nie masz ustawionych zwrotów 🙂  ale to w niczym nie przeszkadza 🙂  niech odeśle na swój koszt a ty przyjmiesz skoro się zgadzasz jako osoba prywatna, termin też możesz dowolnie ustalić lub nie przyjąć bo w ofercie nie podałeś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marcinsmarki
#7 Wielbiciel#

Faktycznie problem był z formularzem zwrotu. Kupujący kupił produkt zanim go ustawiłem. Na przyszłość już będę wiedział. Dziękuję za odpowiedzi!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@marcinsmarki  to pewno zakup przez niezarejestrowanego, oni nie mogą wypełniać fotmularzy zwrotu z poziomu allegro, bo nie mają przecież konta i zakupionych przedmiotów na swojej liście.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów