anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program powitalny allegro

WOOD_PLANET
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Mój problem wygląda następująco. Założyłem działalność jednoosobową 3 marca tego roku, po otrzymaniu NIPU i REGONU założyłem konto na allegro. Przeszedłem etap weryfikacji po czym nie otrzymałem zniżek dotyczących programu powitalnego. Konsultowałem się przez czat allegro jak i również zamawiałem rozmowę, po czym stwierdzono, że moje konto jest lub było powiązane z jakimś innym kontem firmowym na allegro. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Podkreślam, ŻE NIGDY WCZEŚNIEJ NIE PROWADZIŁEM DZIAŁALNOŚĆI I JEST TO MOJE PIERWSZE KONTO FIRMOWE NA ALLEGRO. Czy może mi ktoś wyjaśnić z jakim kontem jestem połączony? Liczyłem bardzo na te zniżki przy zakładaniu firmy, a teraz takie rozczarowanie. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś byłby skłonny mi to wyjaśnić Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@WOOD_PLANET tu wypowiadają się użytkownicy tacy jak Ty, skoro piszą że miałeś konto to poproś w rozmowie o jakieś konkrety !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A może prowadzileś komuś konto firmowe, odpowiedź możesz uzyskać tylko tu. uważaj także bo jeżeli uważają że jest powiązanie a nie daj Boże żeby tamto konto miało zobowiązania to Ci zablokują i to w najbardziej niespodziewanym momencie, loteria: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów