anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program powitalny - Czy ta oferta przysługuje mojemu kontu w przedstawionym przypadku?

onyx_wroclaw
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Założyłem dzisiaj firmowe konto i za pomocą "Akademia Allegro" dowiedziałem się o Programie Powitalnym. Bardzo chciałbym skorzystać z tej oferty, jednak zastanawiam się, czy przysługuje ona w moim przypadku -  od około 2013 roku posiadam nieaktywne konto firmowe na allegro, które zawiera identyczne dane jak te, założone dzisiaj. Również dopiero dzisiaj został wysłany formularz dotyczący zakończenia umowy na wspomnianym koncie. Czy istnieje zatem szansa na uzyskanie tej oferty? Aktualnie nie posiadam jeszcze informacji o aktywacji w centrum zniżek, ale z tego co przeczytałem, pojawia się ona do 2 dni. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@onyx_wroclaw Program powitalny obejmuje tylko nowe konta firmowe założone na nowy NIP, taki, który nigdy nie był wykorzystany na Allegro. Jeśli masz nowe konto z tym samym NIP-em co dawniej, program Cię nie obejmie.

oznacz moderatorów

onyx_wroclaw
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź, jednak zastanawia mnie, czy istnieje możliwość uzyskania beneficjum z racji na 8 letnią nieaktywność ww konta, na przykład poprzez kontakt z obsługą klienta? Zamierzam spróbować rozwiązać tę sprawę w taki sposób.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@onyx_wroclaw Pakiet powitalny obejmuje zniżki na promowanie ofert i inne ulgi, dlatego zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0

oznacz moderatorów

onyx_wroclaw
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za pomoc, niestety nie udało się uzyskać pozytywnej odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów