anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROMOWANIE PRODUKTU ZA 2,90 DZIEŃ

LazienkaStargard
#2 Obserwator#

WITAM .
USTAWILEM AUKCJĘ I ZAZNACZYŁEM PROMOWANIE , ABY ŚWIECIŁO SIĘ NA NIEBIESKI JEST TAKOWE ZA 2,90 ZA DZIEŃ ... JEST TAM WYRAŹNIE NAPISANE ŻE MOJA AUKCJA BĘDZIE WIDOCZNA NA POCZĄTKU STRONY Z PRODUKTAMI TEGO TYPU , NIESTETY ANI NA POCZĄTKU ANI NA KOŃCU JEJ NIE MA I WGL TEJ AUKCJI NIE WIDAĆ ... CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ZWROT KOSZTÓW OD ALLEGRO ? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Knowhere
#21 Demiurg#

@LazienkaStargard Ostatnio allegro coś kombinuje z listingami i już nie ma w nich takiej sekcji jak "oferty promowane".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, jeszcze są promowane i niebieskie też są. Może w niektórych kategoriach rzeczywiście coś kombinują. U mnie grzebią w sponsorowanych, wysyp na całym listingu co 10 oferta, co 2 strona. Widocznie na 4 pozycjach był kiepski zysk. 😁

oznacz moderatorów

LazienkaStargard
#2 Obserwator#

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LazienkaStargard, możesz ubiegać się o zwrot, ja kiedyś dostałam w podobnej sytuacji. Sprawdź tylko czy rzeczywiście pobrali pieniądze.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte pobieranie kasy za wyróżnienie to z automatu pobierają co dzień- w tym przypadku

@LazienkaStargard  pisz tu

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, ale jak pobierają, to zwykle wyświetlają, a jak nie wyświetlają, to mogli nie pobrać. Może zapomniał zapisać. A jeśli pobrali, a nie wyświetlają, to muszą oddać.

oznacz moderatorów

LazienkaStargard
#2 Obserwator#

PEWNIE BĘDZIE TO NA FV DOPIERO 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LazienkaStargard, jeżeli pobrali pieniądze, to masz tą pozycję w rozliczeniach Allegro, tam, gdzie naliczają ci prowizję.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LazienkaStargard A tu nie znajdziesz takiej info

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

oznacz moderatorów

LazienkaStargard
#2 Obserwator#

DZIEKI ZA PODPOWIEDZ , I WIDZE ZE POBIERALI MI ZA TO OPŁATE A DALEJ MÓJ PRODUKT NIE JEST NA POCZĄTKU LISTY ... ŻENADA ... 

SPRAWDZ NAWET AUKCJIE ... 

ZLEW ZLEWOZMYWAK GRANITOWY CZARNY OKRĄGŁY + SYFON

(9600461108)

CENĘ MAM KONKURENCYJNĄ Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJĘ DO TEGO PROMOWANIE ZZ 2,90 I POWINNO SIĘ SPRZEDAWAC MEGA TYM CZASEM MAM LEDWO 15 WIZYT ... 
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LazienkaStargard, podświetlenie na niebiesko nie ustawia cię na początku strony. Pozycjonuje ofertę między ofertami wyróżnionymi.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

jest na 6 stronie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LazienkaStargard, nie wiem, jak dawno włączyłeś. System zawsze potrzebuje trochę czasu na wypozycjonowanie. Allegro grzebie przy ofertach promowanych, może w kategorii jest dużo ofert promowanych i rozkładają to na kilka stron. Napisz do pomocy, może ci wyjaśnią dlaczego tak jest, ale to potrwa. W każdym bądź razie jeżeli oferta w jakikolwiek sposób promowana ląduje na 6 stronie, to nie wygląda to ciekawie. 

oznacz moderatorów