anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o sprawdzenie kupującego. Podejrzewam licytatora dla zabawy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
skip2
#9 Pomysłodawca#

nick - degoraz 

Krótko ma konto, loguje się a nie płaci. Z doświadczenia wiem że zwykle to zabawowy małolat.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@skip2 Dziękuję za zgłoszenie. Zablokowaliśmy to konto do wyjaśnienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
skip2
#9 Pomysłodawca#

A mogę poprosić o sprawdzenie tego ? - Client:115324457 (Stanislaw Osiowy). Konto mniej niż miesiąc, pachnie zgrywusem. Wylicytował i nie płaci, typowy schemat...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skip2 sprawdziliśmy to konto, ale nie ma na nic podejrzanego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
skip2
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za zainteresowanie. Chyba robię się trochę przewrażliwiony. Ostatnio kilka razy robiono u mnie zakupy a potem zero wpłaty, właśnie z świeżych kont...

oznacz moderatorów
skip2
#9 Pomysłodawca#

Proszę o sprawdzenie kupujących. Podejrzewam licytatora dla zabawy. Jest to lonieas i liperiu. Konta poniżej miesiąca. Podejrzewam że jest to ta sama osoba. Łączą je nicki - to nazwiska piłkarzy. Pierwszy raz nie zostało zapłacone a drugi raz wylicytowane. Schemat nazwy konta oraz imienia i nazwiska jest taki sam. Obaj kupują ten sam przedmiot.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skip2 sprawdziłam oba te konta, ale nie są to te same osoby, a konta nie są ze sobą powiązane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
skip2
#9 Pomysłodawca#

Formalnie nie, ale jestem pewny że za tymi kontami stoi ta sama osoba. Przebija i nie płaci już drugi raz. Ten sam przedmiot. Złośliwiec uwziął się... Pierwsze konto porzucił i założył w/g mnie nowe.

oznacz moderatorów