anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę pilnie o wyjaśnienie regulaminu licytacji

MOTOBIKER_JP
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MOTOBIKER_JP Cześć. Jeśli chcesz wystawić przedmiot na licytację, skorzystaj z formularza:

Na Allegro Lokalnie możesz wybrać: ogłoszenie z opcją kup teraz, ogłoszenie z licytacją lub darmowe ogłoszenie. Na tej stronie możesz sprawdzić czym się różnią.  Nie można dodać opcji kup teraz do licytacji ani ustawić ceny minimalnej

Na Allegro będziesz miał możliwość wyboru formatu sprzedaży: kup teraz, licytację lub ich połączenie.

Koniecznie zapisz się na bezpłatne szkolenie od Akademii Allegro! Dowiesz się na nim więcej o wystawianiu ofert - krok po kroku. Już 13 grudnia o 11:00 🙂

Jeśli chcesz zalicytować - licytacje na Allegro Lokalnie i Allegro trochę się od siebie różnią. 

Na Allegro Lokalnie wpisujesz kwotę, jaką możesz zapłacić za przedmiot i klikasz "licytuj": 

Zrzut ekranu 2021-11-19 o 11.15.29.png

Twoja kwota od razu będzie widoczna na stronie ogłoszenia. Gdy złożysz ofertę, ogłoszenie pojawi się w zakładce Licytowane.

Na Allegro nie musisz śledzić toku licytacji. Wystarczy, że w polu "Twoja oferta" wpiszesz maksymalną kwotę, jaką możesz zapłacić. Jeśli ktoś inny zacznie licytować, system będzie automatycznie licytować za Ciebie (do momentu, aż ustalona przez Ciebie kwota maksymalna zostanie osiągnięta). 

ko_alka_0-1637317064318.png

Swoje licytacje na Allegro znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje 

 

Mam nadzieję, że w moim komentarzu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli miałeś na myśli inną kwestię, to daj proszę znać jak mogę Ci pomóc 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów