anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowadzę sp. zagraniczną siedziba firmy poza UE, jak podać polski adres do fakturyza usługi allegro?

ZdrowieiMagia
#7 Wielbiciel#

Jak powyżej siedziba sp. jest poza UE chcę podać adres stałego miejsca prowadzenia działalności w Polsce.

Moge zakładce informacje podatkowe zaznaczyć że takowe miejsce posiadam mogę podać NIP i na tym koniec, nie mogę podać poskiego adresu do faktury bo nie ma tam żadnego takiego miejsca żeby go wpisać.

Zespól allegro pomaga mi to zrobić już od czterech miesięcy narażając mnie na straty od 1000zł do kilku tysięcy co miesiąc. Chcę zaznaczyć że taka zmiana w pięciu innych firmach zajęła najdłużej 7dni. 

Bardzo proszę wszystkich aby podpowiedzieli mi co z tym problemem zrobić?

Firma straciła już kilkanaście tysięcy zł. lub więcej . Jak rozmawiać z allegro aby umożliwiła mi zmianę adresu lub na adres siedziby zagraniczny wystawiała zgodnie z prawem faktury z zerowym VATem.

Czy większy może okradać słabszego?

Proszę wszystkich o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZdrowieiMagia Cześć. 🙂 Faktury są wystawiane na dane podane na koncie Allegro. Czy w sekcji Dane konta widzisz opcję "Zmień dane"? https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ZdrowieiMagia
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

prosiłem o pomoc, nie o zbywanie mnie przez kopiuj/wklej , tak właśnie jestem traktowany czwarty miesiąc . Stwierdzę to z całą stanowczością nie jestem ograniczony ani upośledzony.

Wiem gdzie jest zakładka dane konta .Sama może Pani tam wejść i sprawdzić że nie można tam podać adresu ( w informacjach podatkowych)  stałego miejsca prowadzenia działalności w Polsce. Jeżeli nie ma Pani rozwiązania tego problemu proszę nie wciskać kitu innym że tam można wejść i podać taki adres. Ja w przeciwieństwie do Pani wchodzę tam regularnie i sprawdzam a nuż się allegro zlituje nade mną i umożliwi mi zmianę adresu i przestanę być okradany. 

Proszę o pomoc kogoś z poza allegro bo jak widać w informacji powyżej zespół allegro może mi przeklejić link do zakładki . Jeżeli nie wyląduję w psychiatryku dostając od nich wsparcie to będzie olbrzymi sukces.

Pozdrwaiam wszystkich i jeszcze raz proszę o pomoc jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co zrobić by nie dać się okradać.

oznacz moderatorów