anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowicja za sprzedaż

Velobike
#7 Wielbiciel#

Witam,

1. co zrobić, gdy została anulowana transakcja i została naliczona prowizja za sprzedaż i widnieje w zakładce Rozliczenia z Allegro? W jaki sposób mogę to zgłosić i gdzie?

2. Zrobiłem zwrot gotówki klientowi z konta bankowego, jednocześnie w allegro zleciłem zwrot gotówki klientowi. Czy w takiej sytuacji allegro jeszcze raz nie zwróci gotówki klientowi, gdy będą środki na koncie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Wystąpić o zwrot prowizji, a jeśli już wystapiles i ponownie decyzja odmowna, złóż odwołanie. W Pomocy na dole strony Allegro są wszystkie informacje na ten temat. Jeśli zrobiłeś zwrot wplaty przy braku pieniędzy na saldzie allegro i dodatkowo oddałeś na konto, to przy wpływie na saldo allegro zwrot zostanie wykonany ponownie. Zlecenie zwrotu anuluje się automatycznie po 24 godzinach. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Anuluje pod warunkiem że nie wpłynie kasa ze sprzedaży na Payu, Jeśli po 24 godzinach w Allegro Finanse nadal nie będzie wystarczających środków do wykonania zwrotu, zostanie on anulowany.

Jak ktoś wpłaci Ci to kasa pójdzie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Ad2. Tak. Allegro ponowi próbę zwrotu gotówki, więc może się zdarzyć że mając środki na koncie allegro zwrócisz je dwa razy w tym przypadku.

oznacz moderatorów