anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja dla nowych firm

MAMY ROZWIĄZANIE!
BzikSport
#8 Zapaleniec#

Witam. Założyłem w maju konto firmowe na allegro, dzisiaj zauważylem, że została naliczona prowizja od sprzedaży, a czytałem, że jest zniżka 100% na prowizje dla nowych firm, nie dostałem również pakietu 200 darmowych wyróżnień. Czym może być to spowodowane?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

A dostałeś powiadomienie ?

Wtedy w ciągu 2 dni roboczych powiadomimy Cię o uruchomieniu promocji w Centrum zniżek.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BzikSport
#8 Zapaleniec#

Powiadomienie o aktywacji konta firmowego?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś konta na Allegro albo zastanawiasz się, czy przekształcić swoje prywatne konto na firmowe, nie zwlekaj z decyzją! Jeśli:

  • zarejestrujesz nowe konto firmowe
  • dla NIPu, który jeszcze nie sprzedaje na Allegro
  • pomiędzy 1 a 31 maja, 

możesz skorzystać z naszej oferty oraz z programu powitalnego aż do końca sierpnia. Pakiet wyróżnień i zniżki aktywujemy automatycznie w ciągu 2 dni roboczych od chwili rejestracji konta Firma. Aktywację pakietu potwierdzimy powiadomieniem w Centrum Zniżek

Pakiet zniżek:

  • 100% zniżki na prowizję od sprzedaży.
  • 50 % zniżki na prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej.
  • Abonament profesjonalny w cenie 39,80 zł (80% zniżki w stosunku do regularnej ceny - 199 zł).
  • Darmowe wystawianie ofert i ogłoszeń w kategoriach, w których standardowo naliczamy opłątę za wystawienie ofertu lub ogłoszenia.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
BzikSport
#8 Zapaleniec#

Wczoraj rano dostałem maila, że moje konto firmowe na allegro zostało aktywowane. Pakiet powitalny i zniżka na prowizje powinna być przyznana od chwili kiedy konto zaczęło działać? Czy od momentu otrzymania maila o aktywacji jest dwa dni na otrzymanie tych zniżek?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

dostaniesz wiadomość w powiadomieniach w ciągu 2 dni od aktywacji konta, pamiętaj że w wyróżnionych zapłacisz połowę prowizji 🙂

50 % zniżki na prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BzikSport
#8 Zapaleniec#

Ok, wielkie dzięki za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów