anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od sprzedaży oferty wyróżnionej od nowych użytkowników

SuplementOpole1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Jesteśmy na Allegro od niedawna. Rozpoczynając tu sprzedaż podczas okresu pandemii zostaliśmy zwolnieni z prowizji za wystawianie ofert. Dodatkowo poinformowano nas, że możemy za darmo wyróżnić 200 swoich ofert. Skorzystaliśmy z tej możliwości, a dziś zauważyliśmy, że za sprzedaż wyróżnionych przedmiotów, została naliczona nam opłata. Rozmawialiśmy wczoraj z konsultantem, który poinformował nas, że opcja ta nie jest związana z żadnymi kosztami i nie ma tu żadnych haczyków. Jak się okazuje, zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Byliśmy przekonani, że jest to całkowicie darmowe dla osób, które dopiero co założyły firmowe konto. Czy opłata faktycznie powinna zostać naliczona, a jeśli tak to w jaki sposób jest ona naliczana? W którym miejscu możemy zobaczyć wszystkie oferty, które wyróżniliśmy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@SuplementOpole1 A regulamin czytał 🙂  jest 200 cykli czyli jak Ci się skończy i nie wyłączysz promowania za kolejne 10 dni kasują 😄

e) 200 bezpłatnych 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” (za wyjątkiem kategorii ogłoszeniowych Nieruchomości, Usługi, Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i naczepy, Inne pojazdy i łodzie, Żywe zwierzęta oraz kategorii Leki bez recepty). Możesz je wykorzystać maksymalnie do 31 lipca. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

Jak się pewnie domyślasz, musisz liczyć się z tym, że opcja “Wyróżnienie” nie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni. Dlatego, jeśli nie chcesz, żebyśmy pobierali automatycznie opłaty bez zniżki, lepiej wyłącz opcję dodatkowe "Wyróżnienie". Zrobisz to edytując konkretną Ofertę przed rozpoczęciem kolejnego, płatnego cyklu rozliczeniowego.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SuplementOpole1
#7 Wielbiciel#

to jest to usługa dla nas płatna czy nie?

oznacz moderatorów

SuplementOpole1
#7 Wielbiciel#

@kostas11 

 
 

Czytał, czytał smile To nie o to chodzi. Na razie wyróżniliśmy ok 50 ogłoszeń, także tu mamy wszystko pod kontrolą i zrobiliśmy to wczoraj. Sprzedały nam się jednak już 2 przedmioty i została nam naliczona prowizja za ich sprzedaż, tylko dlatego, że ogłoszenie było wyróżnione. Skoro jesteśmy zwolnieni z prowizji, to myśleliśmy, że bez względu na to czy ogłoszenie jest wyróżnione, czy też nie. Dopytywaliśmy o jakieś ukryte koszty mające związek z wyróżnieniem, ale poinformowano nas, że takowych nie ma.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Pakiet darmowych wyróżnień nie zwalnia z prowizji za sprzedaż.

W waszej kategorii nie ma opłaty za wystawienie. Mieliście aktywowaną jakąś zniżkę na 0 prowizji? Ja często dostaję te zniżki tylko na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

SuplementOpole1
#7 Wielbiciel#

Dzięki   już wszystko wiem

oznacz moderatorów