anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od sprzedaży

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

Witam.

Do tej pory sprzedaję na Allegro lokalnie. Ale wczoraj wystawiłem ofertę na normalnym Allegro.

Sprzedaję naklejki na samochód więc kwoty nie są duże. Koszt to 8zł

Od razu wczoraj została kupiona naklejka. Prowizja jaką powinienem zapłacić to 0,76zł i 1zł opłat transakcyjna. Jednak w rozliczeniu z allegro widnieje prowizja 1,71 i 1zł.

Proszę wyjaśnić mi skąd te 1,71.

Dziękuję

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a prowizję za dostawę doliczyłeś?

oznacz moderatorów

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

Nie. Nigdzie nie byłem o takiej opłacie informowany. W zestawieniu opłat mam tylko prowizja od sprzedaży i opłata transakcyjna. ile taka prowizja od dostawy wynosi? i gdzie mogę to doczytać?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@marek_z_81 Zależy w jakiej kategorii wystawiasz. Pamiętaj ze w niektórych są minimalne prowizje. To czego nie podaje kalkulator przy wystawianiu to prowizja od kosztów dostawy ( taka sama jak w danej kategorii ).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

Motoryzacja, tuning wizualny, naklejki. Jakoś tak.

Czyli takiej naklejki nawet nie opłaca się sprzedawać na allegro. Naklejka 8zł, prowizji prawie 3zł. Na folie i opakowanie ledwo starcza a gdzie eksploatacja sprzętu, prąd i czas?

Czy mogę takie naklejki sprzedawać w innej kategorii? Z mniejszymi opłatami?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marek_z_81 możesz ... wszystko możesz ,ale może się to skończyć upomnieniem , dalej ostrzeżeniem ... dalej pewnie wiesz .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@marek_z_81 Generalnie rzeczy poniżej 10 PLN nie opłaca się sprzedawać, chyba ze w pakietach po kilka sztuk.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

OK. Dziękuję za poświęcony czas.

oznacz moderatorów