anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prowizje allegro

Justclothes88
#7 Wielbiciel#

Hej może ktoś w was mi podpowie bo nie mogę się nigdzie doczytać czy to tak ma być.

Na allegro ubrania zaczęłam wystawiać jakieś 3 mc temu i pierwszy komplet z oferty wyróżnionej udało mi się sprzedać jakoś początkiem sierpnia i w rozliczeniach miałam do zapłaty tylko prowizje od tego, że oferta była wyróżniona. Dzisiaj poszedł kolejny przedmiot tez wyróżniony ale oprócz tej prowizji też dodatkowo od sprzedaży... Nie ogarniam dlaczego tak ale zabiera to ogółem sporą sumę. 

Plisss help

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Justclothes88 może jakaś promocja lub pakiet powitalny w pierwszych 3 miesiącach. No niby z promowaniamy lepiej się sprzedaje ale też i opłaty są niemal podwójne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Justclothes88 Cześć 🙂 Po sprzedaży płacisz osobno za wyróżnienie i osobno prowizję od sprzedaży zgodnie z cennikiem. Wysokość prowizji można też szybko sprawdzić w naszym kalkulatorze: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/kalkulator-oplat 

Sprzedaż bez prowizji obejmuje wyłącznie nowych sprzedawców, którzy skorzystają z promocji zawartej w Pakiecie Powitalnym

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Justclothes88
#7 Wielbiciel#

czyli pakiet powitalny sie skończył

ehh no ok dziękuje 😉

oznacz moderatorów