anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje i płatności

kpl_spj
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

proszę o informację w jaki sposób czytać tabele prowizji.

Interesuje mnie np. zestawienie prowizji za listopad.

Z tego co wiem to część prowizji jest zwracana ( miała być zwracane 100% prowizji od sprzedaży i 50% prowizji od sprzedaży oferty wyróżnionej).  Ale jak tak sobie policzę ten bonus jaki jest zwracany to wtedy mi się nie zgadzają kwoty.

Chciałabym mieć informację np. jeśli klient zapłacił 40 zł, to jaką część stanowi prowizja ( ta właściwa odejmując już te rabaty), gdzie będzie pokazany 1 użytkownik, kwota i prowizja od sprzedaży.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@kpl_spj zwrot prowizji następuje do 27 miesiąca, czy pojawiła się już jakaś korekta czy dopiero czekasz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kpl_spj
#7 Wielbiciel#

Ja bonus ( za zwrot prowizji) dostałam np 27listopada,  2 i 9 grudnia.

A muszę wiedzieć ile rzeczywiście kosztuje mnie Allegro tj. jaka faktycznie prowizja została policzona. Czy można to gdzieś sprawdzić ?  Bo w systemie widzę pobrane prowizje od sprzedaży, które mają być zwrócone w 100 % i prowizje od sprzedaży oferty wyróżnionej ma być zwrócona w 50 %. jak sobie to wszystko kalkuluje to mi się nie zgadza.

 

 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie ma prostego przelicznika, bo prowizja dla produktu np. 40zl. Może różnić się np. wyborem dostawcy i zmienną kwotą za wysyłkę

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

Dodajmy, ze jak to sprzedaż 40 szt x 1 zł to prowizja będzie wynocić az 10 zł.

oznacz moderatorów