anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje !!! jak to robicie

Olina_Cars
#8 Zapaleniec#

Witam jestem nowym sprzedajacym i mam do was takie pytanie .

jak to robicie ze opłaca sie wam sprzedawac(nie oczekuje złotej rady)

sprzedalismy wczoraj 1 produkt i włosy nam dęba staneły.

 

prowizja od paczek nie od wielkosci a od ceny sprzedazy totalny bezsens.

paczka do 40zł prowizja inpost 1zł  gabaryt C

paczka powyzej 300zł prowizja inpost  8zł gabaryt A 

Z marzy produktu 22% pozostało całe 3% po wszystkich opłatach 

Głowa mnie boli przeliczania  produktów o małej wartosci gdzie ceny zakupu  mam full.

a  wychodzi ze inni sprzedaja w ofertach promowanych i zarabiaja max 30groszy przy najtanszej przesyłce bez pakowania?

 

doradzcie gdzie jest haczyk......

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

😁 to jeszcze nic , przyjdzie pora na zwroty , dyskusje , reklamacje i wieeele innych przyjemności .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Olina_Cars gdzie jest haczyk......? , tu jest więcej haczyków niż w torbie zapalonego wędkarza ,

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria zgłoś reklamację chciałeś kupić torbę gwoździ a tu allegro ci te gwoździe jakieś takie zawinięte sprzedało 😄 miało być prosto jak gwóźdź a tu mają na ciebie same haki 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael tu jet wszystko proste ,,, jak kilo drutu w kieszeni ,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Olina_Cars dolicz prowizję do towaru 🙂 lub nie patrz na pojedyncze produkty, tylko na całą sprzedaż 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

balmishop_pl
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, niestety allegro nie ułatwia czerpania zysków, jedynie daje gotowych klientów. Te wszystkie pakiety, smarty i inne są super, ale za wszystko się płaci. Prowizja czasami zasmuca. Dodatkowo większość produktów jest sprzedawana za bezcen i nie do końca rozumiem jak się to opłaca sprzedawcom, kiedy ja czasami w takiej cenie hurtowej dostaje towar i ani grosza mniej. Nastały ciężkie czasy.

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Olina_Cars "Z marzy produktu 22% pozostało" - 25% to my liczymy średni koszt sprzedaży na allegro ^^ 

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Olina_Cars Nie zastanowiło Was to, że na ten produkt macie sporo niższą cenę od pozostałych sprzedawców? Z jakiegoś powodu inni sprzedają drożej, nie walczcie ceną bo tylko się pogrążycie. 

oznacz moderatorów