anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekazanie konta małżonkowi - kilka pytań

jaworski1
#7 Wielbiciel#

Czy po przekazaniu konta prywatnego małżonkowi usługa allegro smart będzie nadal aktywna do tego samego czasu jak mam to teraz ustawione?

Pytanie drugie: czy po przekazaniu konta małżonkowi żona będzie mógła aktywować usługę Allegro Pay na tym koncie mimo tego że ja tą usługę wyłączyłem na swoich danych?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@jaworski1 Tak, Smart będzie działał do czasu, na jaki został wykupiony. 

Allegro informuje, że po rezygnacji z Allegro Pay nie można tej usługi aktywować ponownie, ale moim zdaniem będzie można. Niech żona spróbuje 🙂

oznacz moderatorów

jaworski1
#7 Wielbiciel#

No właśnie sęk w tym, że gdzieś mi umknęła ta informacja o tym, że ponownie nie można tego aktywować.

W razie gdyby jednak żona usługi nie mogła aktywować to mogę ponownie przejść na swoje dane? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za dużo kombinacji  proponujesz, za chwilę ani ty ani żona nie aktywują a konto macie wspólne?

oznacz moderatorów

jaworski1
#7 Wielbiciel#

Konto allegro na te chwile mam tylko ja. Konta bankowe mamy wspólne.

Czy za dużo kombinacji... Ja tylko chce przepisać konto na żonę i ona rozważa uruchomienie sobie allegro Pay. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@jaworski1 Niech żona założy sobie własne konto na Allegro, smarta dostanie od ciebie w ramach Allegro Family, a o Allegro Pay wystąpi jako ona i pewnie dostanie skoro wcześniej ty dostałeś to wasze konto bankowe jest wiarygodne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jaworski1 Tak, możesz. Wtedy żona przekazuje swoje konto Tobie. 

oznacz moderatorów