anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24. Dlaczego nie zostałem jeszcze zweryfikowany?

wejrzenie
#8 Zapaleniec#

Witam! 29 listopada rozpocząłem proces weryfikacji Przelewy24. Wpłaciłem 1,01 zł (otrzymałem już zwrot tej kwoty na moje konto firmowe) i przesłałem skany mojego dowodu osobistego. Zamiast pozytywnej weryfikacji ciągle widzę na stronie "USTAWIENIA WYPŁAT" informację, że muszę uzupełnić moje dane osobowe. O jakie dane osobowe jeszcze chodzi? Przecież jeśli kolejny raz wyślę skany dowodu osobistego, to proces weryfikacji znowu rozpocznie się na nowo i zabawa w ciuciubabkę będzie trwać w nieskończoność.   Niedługo mam płacić ZUS i chcę mieć moje pieniądze na moim koncie, a nie na koncie Przelewy24. Proszę o pomoc i interwencję. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wejrzenie Cześć 🙂 Weryfikacja u operatora Przelewy24 trwa standardowo do 5 dni roboczych, które w tym przypadku jeszcze nie minęły. Jeśli do wtorku przelewy na Twoim koncie nie będą aktywne, to daj znać - skontaktuję się z operatorem płatności w Twojej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wejrzenie
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Ostatnio P24 są zawalone robotą ponieważ weryfikują nie tylko użytkowników Allegro a i okres przedświąteczny spowodował wysyp nowych użytkowników - jak co roku. Moją weryfikację przyspieszono po kontakcie telefonicznym, nie wiem czy dla konta Allegro to pomoże, ale spróbować warto💪 

oznacz moderatorów