anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka InPost trafiła na sortownię bez zawartości

swierku93
#7 Wielbiciel#

Nadałam paczkę w paczkomacie. Następnego dnia taki dostałam maila od Pani z sortowni, że moja paczka przyszła uszkodzona a zawartości nie ma. Koperta była rozdarta. Zgłosiłam reklamację i dostalam informację zwrotną, że jesli paczka była wysyłana poprzez popularną aplikacje do sprzedaży na V to powinnam kontaktować się właśnie z nimi. Spytałam dlaczego, skoro paczka uległa zniszczeniu będąc w rękach InPostu… po prostu uchylają się od odpowiedzialności? Czy był ktoś w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Przez Allegro czy  **piiip** , kto to?

oznacz moderatorów

swierku93
#7 Wielbiciel#

aplikacja do sprzedaży na V

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@swierku93  cóż wygląda na to że musisz skontaktować sie z **piiip** . Ktokolwiek to jest

oznacz moderatorów

swierku93
#7 Wielbiciel#

Nie. Bo to InPost jest odpowiedzialny za uszkodzenie opakowania i brak zawartości 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@swierku93  inpost jest odpowiedzialny lecz jeśłi nadajesz przez usługe danego portalu to de facto nadawcą jest portal . Dlatego też reklamujesz w danym portalu a dopiero oni w inposcie. Ewentualnie potrzebujesz ( tak jak robi to allegro) upowaznienie do składania reklamacji od portalu świadczącego daną usługe.

Jeśłi nie masz takiego upoważnienie to nie jesteś ani nadawcą ( bo jest nim **piiip**, ani adresatem) dlatego Inpost Cie odsyła do **piiip**

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale ten portal ma prawo do reklamacji ty do nich a oni ewentualnie do InPostu.

oznacz moderatorów