anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka nie nadana przez Allegro Inpost bo mialem za duze opakowanie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
marlukas
#7 Wielbiciel#

Witam

Przesyłka nie została przeze mnie nadana ze względu na to że zaznaczyłem przesyłkę mniejszą a pakiet niestety miałem o 2 cm za duży o czym przekonałem się przy próbie umieszczenia go w paczkomacie. Przesyłkę wysłałem
bezpośrednio przez stronę Inpostu i ja tam opłaciłem .Ale jak widzę Allegro juz naliczyło mi pieniądze za wysyłkę która nie doszła do skutku a która wysłałem przez stronę www Inpost. 

Nie rozumiem tego dlaczego Allegro nie posada jakiegoś formularza do takich zgłoszeń
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
retrogsm24h
#8 Zapaleniec#

Ale jakto Allegro nalicza za wysyłkę, która nie doszła do skutku? Ja to, jak mi się nie zmieści - jeśli to wiem to nadaję np kurierem i gdzie w Allegro miejsce na podanie nr przesyłki to tam wpisuję. Nic nie było naliczone albo, o tym nie wiem?

oznacz moderatorów
marlukas
#7 Wielbiciel#

Miałem podane Ja jako sprzedający możliwość wysylki przez Allegro Inpost ale z mojej winy przesyłkę zaznaczyłem jako mała a niestety byl wieksza o te 2 cm i przy próbie nadania nie moglem jej umiescic w paczkomacie. Także przesyłkę przepakowałem do mniejszego pudelka ale kod nadania raz użyty nie mogłem uzyc ponownie co tez i przy paczkomacie wyszło na jaw. Ok to ponownie wygenerowanie nowej przesyłki z tymi samymi danymi ale z innym numerem nadania i oplata bezposrednio w Inpost. Rzecz w tym ze Allegro z automatu nalicza opłatę jak sadze już od chwili zeskanowania kodu przy paczkomacie albo i juz podczas wygenerowania całej etykiety a nie dopiero podczas udanego pobrania przesyłki przez kuriera Inpost.  

 

Dziękuje Wam za Pomoc

Szczęśliwego Nowego Roku

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@marlukas Nie rozumiem, nie zmierzyłeś pudełka przed wygenerowaniem etykiety? Przecież maksymalne wymiary przesyłek masz podane podczas jej generowania.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
marlukas
#7 Wielbiciel#

No pośpiech miałem etykieta.... spakować szybko i wyjazd. Zdarza się. Dopiero drugi raz z Inposta korzystałem, wcześniej zawsze Poczta i było ok.

oznacz moderatorów