anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka wysłana, brak pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
anonimowy737
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił produkt na KUP TERAZ z przedpłatą do paczkomatu. Przesyłka wysłana przez portal furgonetka.pl, wszystkie jego dane są włącznie z e-mailem, dostałem wiadomość że przesyłka doręczona, ale minęły 24 h i nie dostalem pieniędzy. O co może chodzic? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@anonimowy737   Przedpłata to kwota zapłacona dostawcy lub usługodawcy po zawarciu umowy, ale przed sfinalizowaniem transakcji. Jednym słowem powinieneś poczekać na wpłatę i dopiero wysyłać. Teraz to na dwoje babka wróżyła, będzie zapłata albo i nie 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
anonimowy737
#7 Wielbiciel#

Ale płatność normalnie przelewem, kup teraz, paczkomatem. Wysyłałem już normalnie rzeczy. Skoro widniała pewna cena to na kup teraz trzeba tą kwotę wpłacić. Gdy przesyłka dojdzie automatycznie kasa powinna być przelana. Czy źle myślę? 

oznacz moderatorów
anonimowy737
#7 Wielbiciel#

Płatnosc zakończona. Gość nawet wysłał mi screena ze zapłacił. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@anonimowy737  Dostałeś informację o wpłacie? Może nie umiesz jej zlokalizować ?

Tu zaglądałeś : https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/   ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@anonimowy737  Na Allegro tak się nie dzieje, że wpłata pojawia się dopiero po dostarczeniu przesyłki. Pojawia się od razu po wpłacie przez Allegro Finanse.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
anonimowy737
#7 Wielbiciel#

Faktycznie jest. Nawet nie wiedziałem. Super dzięki. Rozwiązane! 

oznacz moderatorów