anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki InPost paczkomat

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak krojono kroku wysyłać małe paczki InPost ? Pokazuje mi cały czas , że muszę mieć własną umowę z InPost już tego po prostu nie rozumiem bo wcześniej było napisane że nie potrzeba własnej umowy . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

@MixDom2008  Zawsze trzeba mieć umowę z InPost, tylko że ta umowa to po prostu utworzenie konta na stronie InPost i zaakceptowanie ich regulaminu. I to jest umowa.

A  przesyłki albo samodzielnie zlecasz na stronie Menadżera InPost albo na tej stronie  integrujesz konto  InPost z kontem Allegro.  Wtedy możesz wysyłac bezpośrednie z konta Allegro i wszystko robi sie proste i oczywiste.

oznacz moderatorów

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Założone konto InPost , zintegrowane i dalej gdy próbuję nadać przesyłkę InPost wyskakuje komunikat „Dodaj umowę własną” coś źle zrobione ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MixDom2008  Jeżeli to wszystko zrobiłeś dzisiaj to trzeba jeszcze wyłączyć komputer, albo czasami wystarczy odświerzyć stronę klawisz F5

Strony Allegro są przeładowane reklamami, otwierają się trochę wolno, więc komputer ci chce pomóc i wyświetla nieaktualne stare zapamiętane ustawienia.  Czyszczenie ciastek też pomaga.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obecnie możliwość nadawania przesyłek na naszej umowie w Wysyłam z Allegro udostępniamy dla wszystkich przewoźników poza InPost. W przypadku InPostu w Wysyłam z Allegro również możesz skorzystać z oferty specjalnej dla sprzedających na Allegro, ale potrzebujesz do tego umowy własnej z tym przewoźnikiem.    cos się zmieniło?

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@MixDom2008 Zapewne próbujesz wysyłać przez "Wysyłam z Allegro". Teraz się już nie da bez umowy. Lepiej korzystać z Menedżera Paczek na stronie InPost, tylko trzeba połączyć swoje konto w Allegro, żeby zaciągało przesyłki automatycznie. 

Tu masz instrukcję:

https://help.allegro.com/sell/pl/a/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-x5KaWzABkI...

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów