anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przez 2 miesiące nie nie mogę otrzymać od Allegro

Wiktorijka
#7 Wielbiciel#

zapłaty za sprzedane przedmioty. Dwa razy wysłałam już 1,1 zł jako potwierdzenie, teraz chcą dokument tożsamości - tylko po co? nie ufają PNN paribas? Wysłałam. co będą chcieli jutro? Zdjęcia rodziców, dzieci, wnuków, zgodę prababci? Jaka żenada... a chodzi o 28 zł!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tylko, że to wina PayU, nie allegro 🙂 zadzwoń do nich i z głowy 😄

oznacz moderatorów

Wiktorijka
#7 Wielbiciel#

to allegro cały czas na stronie ma informację że płatności są niezweryfikowane i wyślij 1 zł. Ile można wysyłać?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale to wina PayU, bo płacisz to do PayU 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Wiktorijka No wiesz, PayU musi być pewne, że nie pierzesz brudnych pieniędzy i nie wspierasz terroryzmu;)
Ty wiesz co można kupić za 28 zł? Jakieś pół magazynka pestek do kałasza, albo nawet i czołg... z kartonu w skali 1:35😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, a czołg w Gie Te A dwa? to może przez to? 😮 a może na fonie w san andreas grała, wykryli to że bezpardonowo rozjeżdżała przechodniów 😮

oznacz moderatorów

Wiktorijka
#7 Wielbiciel#

napisałam do PayU w załącznikach potwierdzenia przelewów. Twardzi są i kasy nie chcą wypłacić. Bez żadnej odpowiedzi. Jesli trzymają np 1000 osób w takim zawieszeniu to robią niezłą kasę

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wiktorijka Według informacji, które posiadam, wypłaty przez PayU na Twoim koncie są już aktywne. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wiktorijka
#7 Wielbiciel#

ja mam komunikat, że czekają na przelew 1,01zł. Przelewy24 są aktywne

 

oznacz moderatorów