anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przystąpienie do smart

gauslugi
#7 Wielbiciel#

Witam. czy możecie mi doradzić co muszę jeszcze zrobić aby pojawiła mi się ikonka allegro smart?

oto link do oferty:

https://allegro.pl/oferta/a4-ksiega-gosci-album-zdjecia-chrzest-kronika-baza-9342309973

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@gauslugi musisz mieć 5 unikalnych komentarzy może któryś z pięciu które masz są wystawione przez tego same kupującego, poczekaj na kolejne resztę masz poprawnie ustawione,  a jak chcesz kurier smart zmień cenę na 12,99 zł i zmień na allegro paczkomat bo od 1 lipca tylko z przedrostkiem allegro będą smart, a po drugie łatwiej importować do MP 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Nie ma już Allegro paczkomaty, jest teraz InPost Paczkomat 24/7.  Nie wiem po co to zmienili 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg faktycznie nawet nie zauważyłem jak zmienili a to cwaniaki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Zajrzałam do swoich cenników i mam zaznaczone Allegro Paczkomaty a wyświetla się  na aukcjach jako InPost Paczkomat 24/7.  Chyba żeby bardziej nam w głowach namieszać 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No właśnie, w cennikach jest po staremu, a ofertach po nowemu. W pierwszej chwili, gdy to zauważyłem, to myślałem że nie mam już paczkomatów za 8,99😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  Chyba dzień pracy trzeba zaczynać od przeglądu wszystkich swoich zakładek , cenników i rachunków i dopiero brać się za resztę 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg a co najlepsze w zakładce zwroty jest Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gauslugi dobrze Ci tu radzą 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów