anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt obsługi paczek impost - brak na liście

jablonki
#7 Wielbiciel#

Czemu na liście paczkomatów przy automatycznym wypełnianiu etykiety brak jest punktów obsługi paczek. Przecież tam również można nadać paczkę. Jest to łatwiejszy sposób dla osób niewidomych. Gdzie mam zgłosić aby takie punkty pojawiły się na liście.      

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

jablonki w jakim celu to ma być . Masz wybór w opcjach 

nadam w paczkomacie

 odbierze kurier 

nadam w POP - nie ma znaczenia w jakim nadasz .

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Mam na myśli tą automatyczną etykietę po tym jak sprzedający zapłaci. Nie widziałem tam takich opcji do wyboru. Sam jestem niewidomy i trochę po omacku obsługuję.     

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jablonki każdy POP przyjmie taką przesyłkę , nie trzeba oznaczać  punktu nadania .

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Trzeba coś wybrać bo formularz dalej nie idzie, czyli można wybrać jaki kolwiek paczkomat z mego miasta a paczkę zanieść do punktu obsługi. Rzadko coś sprzedaję więc trochę zielony jestem.      

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jablonki oczywście tak . Piszesz ,, Nie widziałem tam takich opcji do wyboru,, . więc jednak jest . Trzeba rozwinąć opcję nadania . Nie ma to jednak najmnieszego znaczenia przy nadaniu w POP.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@jablonki  POP-ów z Inpostu może nie być ponieważ mogą nie przyjmować paczek z powodu pandemii. U nas np jest nieczynny dla klientów ani odbierających ani nadających. Nie wiem jak jest w innych miastach

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Ostatnio byłem to było czynne, ale wiadomo sytuacja dynamicznie się zmienia. 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

_Likos_ jeśli jest potrzeba nadań w POP to Inpost się dostosuje . Był czas ,że nadawałem w POP , w czasie pandemii wystawiane są oznaczone kosze do nadań .

Trzeba zadzwonić do POP i dopytać .Jeśli ten sposób nie funkcjonuje , zgłosić i sprawę załatwią .

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Pozostaje zwrócić się do allegro aby bardziej dostosowali stronę do czytników ekranu używanych przez niewidomych. 

Można gdzieś zgłosić taką sugestie ?    

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jablonki Wystarczy, że napisałeś ją tutaj. Dziękuję za tę uwagę, przekażę ją do właściwego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję 

 

oznacz moderatorów