anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o zakładkę Podsumowanie kosztów - dostawa

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Może mi ktoś pomóc? 😊 Pytałam nawet na Allegro czacie ale trzech konsultanów nie umiało mi odpowiedzieć na moje pytanie... 
Zakładka Finanse - Podsumowanie kosztów - Dostawa opłaty podstawowe - co to za koszty są w tym punkcie? Czy są to koszty, które ponosi sprzedający w przypadku zakupów przez klientów w smarcie? Czy są to koszty dostawy, które klienci płacą kiedy kupują bez smarta czy może jeszcze coś innego?
Z góry dziękuję za pomoc 😀

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@DyskBud jest tam wszystko, dostawy bez smart, dopłaty smart 😄

A opłaty dodatkowe to za gabaryty, karty, i uwaga koszt pobraniówek w smarcie 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Chyba nie wszystko, bo osobno dostaję fakturę z InPostu 🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DyskBud a co mają Cię podwójnie kasować ? tu są koszty dostaw co rozliczasz z allegro, za co kasuje Cię allegro 🙂 czyli dopłaty do smarta a za InPosta bez smarka masz na fakturze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DyskBud Są opłaty za opcje dostawy — informacje o kosztach dostawy zamówień do kupujących

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Klient kupuje coś i płaci normalnie za wysyłkę np. 10.95zł. Czy ta kwota będzie wliczana w tej zakładce Zakładka Finanse - Podsumowanie kosztów - Dostawa opłaty podstawowe? Bo szczerze mówiąc nie rozumiem. Co miesiąc dostaję fakturę z InPostu i wiadomo z Allegro. Tu płacę za wysyłki i tu. Nie umiem "rozgryźć" tych kwot na fakturach.

oznacz moderatorów