anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie odnoście zamknięcia aukcji kup teraz

serviceopen
#8 Zapaleniec#

Cześć, chciałbym zamknąc aukcje KUP TERAZ i otworzyć nową ale licytacje, z tym samym przedmiotem.Czy jeśli zamknę kup teraz bez sprzedanego przedmiotu to allegro mi anuluje opłaty czy jednak będą one naliczone?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Jakie opłaty? Za promowanie, wyróżnienie nie anuluje, musisz zapłacić, natomiast prowizja nie będzie naliczona, jeśli nie dojdzie do sprzedaży.

oznacz moderatorów

serviceopen
#8 Zapaleniec#

Chodziło mi o prowizje głównie.Dzięki za odpowiedź! Pani na chat stwierdziła co innego co utwierdziło mnie w przekonaniu, że na chat siedzą osoby nie mające pojęcia w temacie.Kogo tam sie zatrudnia, panie zza wschodniej granicy czy jak to wygląda?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Prowizja jest naliczana w momencie sprzedaży, więc jeśli zakończysz aukcję zanim ktoś dokona zakupu, prowizja nie zostanie naliczona.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serviceopen jeżeli nie doszło do sprzedaży, nie zostanie naliczona prowizja od sprzedaży. Natomiast co do Twojego pytania o wyróżnienia - w mojej ocenie otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź. Chciałabym zwrócić Twoją uwagę na to, że pochodzenie nie ma żadnego wpływu na popełnianie błędów - każdemu może się to zdarzyć! Ja jestem z wielkopolski, a też popełniam błędy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów