anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Ten zakup nie został opłacony, dlatego nie możesz go ocenić" [23.06.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
motocar11
#8 Zapaleniec#

Witam,

Opis sytuacji: Zakup opłacony, przesyłka doręczona lecz nie można wystawić komentarza do transakcji z powodu jakoby nieopłacenia. W polu OCEŃ SPRZEDAJĄCEGO widnieje komunikat: "Ten zakup nie został opłacony, dlatego nie możesz go ocenić."

Problem dotyczy kilku opłaconych zakupów, które są w doręczeniu.

Prośba zająć się sprawą.

mtocar11

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
kostas11
#21 Demiurg#

@motocar11 a nie płaciłeś przypadkiem przelewem na konto sprzedawcy ?

które są w doręczeniu.

A co i jak chcesz oceniać ja nie masz produktu bo jest w doręczeniu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

W poście wyraźnie informuję, że przesyłka została doręczona.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@motocar11 ???

Problem dotyczy kilku opłaconych zakupów, które są w doręczeniu.

Czy są doręczone ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

Postaraj się czytać ze zrozumieniem. Problem dotyczy opłaconych przesyłek i nie jest ważne czy są doręczone czy też nie, bo pomimo opłacenia zamówienia w polu OCEŃ SPRZEDAJĄCEGO widnieje komunikat: "Ten zakup nie został opłacony, dlatego nie możesz go ocenić." Już jasne? Dziękuję za udział w wątku i uprzejma prośba nie odpowiadać na moje posty.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@motocar11 to pisz ze zrozumieniem 😉

Problem dotyczy kilku opłaconych zakupów, które są w doręczeniu.

Czyli nie zostały doręczone 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@motocar11 Podaj proszę numery zamówień, o które chodzi. Czy płaciłeś przez Allegro Pay?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

Wszystkie zamówienia opłacone PayU.  Zamówienia nr: 13519698261, 13735044758, 12257316195, 12974131541. Załączam zrzut ekranu jednego z kilku zamówień.

New-2.jpg

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 29.06.2023
Otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany i nie powinien już występować. Powinniście już móc wystawić oceny. 

@motocar11 Dziękuję. Sprawa jest weryfikowana, ponieważ otrzymaliśmy więcej podobnych zgłoszeń również w innych kanałach kontaktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

Witam,

Po raz kolejny pojawił się problem zgłaszany 23 czerwca br.  Zakup opłacony PayU, przesyłka doręczona lecz nie można wystawić komentarza do transakcji z powodu jakoby nieopłacenia. W polu OCEŃ SPRZEDAJĄCEGO widnieje komunikat: "Ten zakup nie został opłacony, dlatego nie możesz go ocenić."

Numery ofert: 13826705812, 12424791577 i 13735044758.

Zrzut ekranu na spodzie wpisu.

Prośba zająć się sprawą. Dziękuję.

motocar11

Screenshot 2023-06-27 at 13-48-32 Allegro.pl - Więcej niż aukcje.jpg

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motocar11 dziękuję za Twoje zgłoszenie. Ten problem nie został jeszcze rozwiązany, dodaję Twoje zgłoszenie dla Działu technicznego, gdy otrzymamy informacje w tej sprawie, damy znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
motocar11
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
duzynh
#1 Nowicjusz#

u mnie to samo. produkt zaplacony, pieniadze z banku mi zabralo, produkt dotarl bez przeszkod, ale wystawic oceny sie nie da przez ten komunikat 😐

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@duzynh czy możesz podać numer oferty, której to dotyczy? Problem nie został jeszcze rozwiązany, ale chętnie dodam informacje od Ciebie do zgłoszenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, poprosilem kupujacego o pozytywny komentarz po udanej transakcji. Powiedzial, ze sie nie da, bo widnieje ze przedmiot nie oplacony (oczywiscie wplata byla normalnie przez allegro.) Wyslal mi tez screena, ktorego zalaczam. Zauwazylem, ze sytuacja wystepuje tez u mnie i teraz wiem juz na pewno, ze to jakis bug, dzisiaj cos kupowalem i patrze, ze tez nie moge sprzedajacemu wystawic komentarza, a bylo oplacone normalnie blikiem. Problem wystepuje na PC na i TEL, poniewaz on zamawial na telefonie, a ja robie zkaupy zawsze przez PC. Problem wystepuje pewnie od niedawna, bo wczesniej nigdy czegos takiego nie widzialem. 3wgq2.pngg3fqw.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Cześć 🙂 Jest to problem po naszej stronie, wynika on z niezaktualizowanych statusów płatności. Pracujemy nad jego usunięciem. Dziękuję za cierpliwość! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany i powinniście już móc wystawić oceny dla tych zamówień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów