anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różne cenniki i darmowa dostawa klienta

eko_kosmeteria
#7 Wielbiciel#

Wytłumaczcie mi proszę, bo czegoś nie rozumiem.

Na różnych aukcjach mam różne cenniki dostawy (inni kurierzy)

W opcjach dostawy mam zaznaczone, że wysyłki się sumują a paczki nadane oddzielnie.

Nie mam zaznaczonej opcji, że klient ma możliwość wpisania innego kosztu dostawy.

Klient kupując na aukcjach z różnymi cennikami dostawy ma darmową wysyłkę. O co tu chodzi?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@eko_kosmeteria  Pochrzaniłaś zupełnie te dostawy. Jeśli kupię u Ciebie trzy dywaniki kuchenne za dostawę zapłacę 50 złotych! Tak masz na wszystkich aukcjach. Zmień kwotę za koleją sztukę w przesyłce. Za chwilę sprawdzę dokładnie, przy próbie zakupów kilku przedmiotów z różnych aukcji.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oferujesz gdzieś wysyłkę gratis?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@eko_kosmeteria  Usiłowałam kupić na trzech aukcjach.Wysyłka gratis powyżej 600 złotych i darmowy odbiór osobisty. Nie ma Smarta. Zobacz co dostałam:

ppppp.JPG

Jak chcę kupić na jednej aukcji kilka sztuk też wysyłka wychodzi 0, chociaż w cenniku ma 17 złotych za koleją sztukę 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@eko_kosmeteria  Jeszcze Ci dopiszę.Jak ustawiasz cennik, to dla kolejnej sztuki daj 1 złoty. Wtedy system dla 3 sztuk policzy 16+1+1=18zł. Teraz Ci liczy (pod warunkiem, że będzie działał prawidłowo) 16+17+17= 50zł.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@eko_kosmeteria "Łączenie cenników nie zadziała, jeśli nie mają one żadnej wspólnej metody dostawy - wtedy kupujący zawsze będzie miał możliwość wpisania kosztu dostawy ręcznie, bez względu na ustawienia. W tym przypadku kupujący powinien wcześniej ustalić ten koszt z Tobą."

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-ustawic-odpowiedni-sposob-laczenia-kos...

oznacz moderatorów