anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnie godziny wysyłki dla różnych ofert.

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Na ten moment do większości moich ofert ustawione jest, że zamówienia złożone przed godziną 13 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia i przy tych ofertach chce aby tak zostało gdyż jest to bardzo atrakcyjne.
Jednak wprowadzam do oferty produkty które zdołam wysłać tego samego dnia lecz gdy zostaną zamówione przed godziną 8.
Gdy przy wstawianiu tych ofert, gdy zaznaczam opcje czasu wysyłki dwa dni, to też nie będzie realny czas gdyż przekłamuje wtedy na moją niekorzyść.

Czy jestem wstanie ustawić różne godziny wysyłki do różnych ofert przy tym samym kurierze - dla przykładu kurier Allegro DPD - gdyż ten jest najczęściej wybierany.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PurpleBlackStore poproszę Cię o cierpliwość, dopytuję o to ponieważ wydaje mi się, że jedyny sposób, aby ustawić różne godziny wysyłki tego samego dnia dla różnych ofert to założenie osobnego konta. Jeszcze o to dopytuję i wrócę do Ciebie, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Nie da rady, masz tylko jedną możliwość ustawienia godziny wysyłki tego samego dnia. My też mamy produkty które możemy wysłać od ręki np. przy zamówieniu do godziny 15:30, ale mamy też kupę drobnicy gdzie spakowanie jednego zamówienia zajmuje godzinę, więc ustawiliśmy tak jak Ty 13:00.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PurpleBlackStore wracam z odpowiedzią, przykro mi, ale moje przypuszczenia się potwierdziły. Jedyną możliwością jest założenie drugiego konta i na jednym mieć oferty z godzinę wysyłki tego samego dnia do 13:00, a na drugim oferty z godziną wysyłki do 8:00.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów