anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozłączenie aukcji z Baselinkerem

MAMY ROZWIĄZANIE!
noski_noski_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć, 

czy mieliście kiedyś taką sytuację, że przy wystawianiu aukcji z BL jakimś cudem one się rozłączyły?

Niestety u nas znaleźliśmy póki co dwie takie aukcje, były aktywne na Allegro z dodatnim stanem magazynowym, gdy tymczasem w naszym sklepie już tych produktów nie było. 

Wchodząc na BL okazało się, że ten system wcale nie widzi tych produktów jako wystawione na Allegro (brak aukcji i stan magazynowy 0 tak, jak powinno być). Po prostu nie było ich zarówno w zakładce zarządzanie aukcjami, ani nie było zaznaczone przy produkcie, w zakładce wystawione, że jest już aukcja z takim produktem. 

Z chęcią się dowiem, jakim cudem się to wydarzyło, moim jedynym tropem na razie jest, że te aukcje zostały usunięte jakimś cudem z pamięci systemu BL. 

Ale tu pytanie, czy takich aukcji jest więcej i czy można to jakoś zweryfikować? 

Proszę o pomoc i jakiekolwiek podpowiedzi, z góry wielkie dzięki!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
7YP6K
#12 Orędownik#

@noski_noski_pl Wystawiasz wszystko przez BL? 

Kontrolnie wejdź w edycję tych aukcji i sprawdź czy nie mają zaznaczonej opcji 

"Wznawianie oferty

oznacz moderatorów
noski_noski_pl
#7 Wielbiciel#

Tak, wszystkie aukcje są wystawiane przez BL. 

Właśnie w edycję nie można wejść, ponieważ aukcji nie ma w BL, tylko na samym allegro 😞 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@noski_noski_pl Jak długo ją masz wystawioną? Może to "efekt" tej słynnej awarii z serwerami?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
noski_noski_pl
#7 Wielbiciel#

Być może to to, mam nadzieję, że nie ma takich aukcji za dużo.

oznacz moderatorów
noski_noski_pl
#7 Wielbiciel#

Jednak dałam sobie radę! 
Dzięki opcji import, wyszukałam aukcje, które nie były widoczne w systemie BL i się nie aktualizowały: https://baselinker.blogspot.com/2015/03/import-aukcji-allegro-wystawionych-poza.html

 

Przyczyna rozłączenia jednak nadal pozostaje zagadką 😉

oznacz moderatorów