anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozpoczęcie płatności przez client

MAMY ROZWIĄZANIE!
ekipa2019x1
#7 Wielbiciel#

Witam. Client 1234567 bez żadnej historii rozpoczął płatność podobno przelewem tradycyjnym. Jakie są szanse, że potencjalny kupujacy zapłaci? Czas oczekiwania na platnosc jest długi, sprzedaż nie jest aktywna, czas wyróżnienia opłacony a czas leci. I ewentualnie jeżeli ma nie dojść do płatności to co na celu ma ten ktoś? Oprócz tego że mój przedmiot nie widnieje w sprzedaży. Jak sobie z tym radzić? Szlak mnie zaraz trafi. Jednocześnie dodam, że kontaktu z kupującym nie ma żadnego!!!!! Jeżeli tak ma wyglądać moja sprzedaż to ja podziękuję z allegro. No paranoja jakas 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mwmonety
#21 Demiurg#

Przelewem tradycyjnym do zależy też od banku i może trwać około 3 dni zanim pojawią się środki u Ciebie.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@ekipa2019x1 

Allegro lokalnie. Takich przypadków jak Twój jest na Gadane mnóstwo, multum.

oznacz moderatorów
ekipa2019x1
#7 Wielbiciel#

Nie można tego jakoś zablokować? Albo ustawić by tylko zweryfikowani kupujący mogli robić zakupy? Szukam ale nic nie widzę nigdzie takiej opcji. Drażniące to jest. Allegro powinno coś z tym zrobić 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Wystawiaj na normalnym allegro tam jest więcej "normalnych kupujących" a nie jak na lokalne "stado dzieciaków w piaskownicy".

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@ekipa2019x1 

Na Allegro zakupy mogą robić tylko zarejestrowani. Client:XXXXX to też użytkownik zarejestrowany.

oznacz moderatorów