anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozwiązanie umowy a środki na koncie allegro

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Po  tym jak allegro nie chcialo respektowac wlasnego regulaminu i wyplacic moich srodkow (+700zł) z konta za pomoca przelewu bankowego (pomimo zlozenia wniosku przed data 28go listopada, jak bylo w regulaminie) Stwierdziłem,ze nie mam zamiaru z nimi wspolpracowac, kupowac, sprzedawac (po prawie 20tu latach z nimi) i wypowiedzialem umowe. I teraz.. jak sie ze mna rozliczycie? Konta bakowego nie posiadam...

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Feniks_01 napisz proszę do nas za pomocą tego formularza, Doradcy przedstawią jakie są możliwości w tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Kontaktowalem sie juz 3 razy za pomocą tego samego formularza, pisalem maile z pomoca Allegro. Za kazdym razem ta sama odpowiedz,ze nie mozna wyplacic srodkow przelewem pomimo zapisu w regulaminie. I to wszystko bylo przed 28 listopada. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież w takim przypadku mogą przesłać przelewem tradycyjnym, chyba nie chce Allegro sobie ich przywłaszczyć?🤗

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Zobaczymy co allagro zrobi. Moze je sobie przywlaszcza... Zobaczymy za iles tam dni jak beda sie musieli ze mna rozliczyc po zamknieciu konta. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Feniks_01 przykro mi, jednak otrzymałam informację, że wypłata przekazem nie będzie możliwa. 
Wypłaty tą metodą były realizowane 1. dnia miesiąca, więc ostatnia taka wypłata została zlecona 1 listopada. Od 29.11.2023 wypłaty przekazem nie są możliwe i technicznie nie mamy możliwości zlecenia wypłaty. 
Jedyne rozwiązanie to założenie konta w banku, aktywacja wypłat na to konto i wypłacenie środków przelewem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Ponizej screenshot z WASZEGO regulaminu. Skoro Wy go macie za nic, to ja nie mam zamiaru kupowac a tym bardziej sprzedac poprzez Wasz portal. 

Zrzut ekranu 2023-11-03 132023.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nieprawda, Allegro nie ma prawa zmuszać do założenia konta bankowego, nie prościej się dogadać, przecież i tak jak pójdzie do sądu będziecie musieli mu je zwrócić.😔

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Ale pamietaj,ze regulamin to jest regulamin... ja sie do niego mam stosowac (pomimo,ze niby nie jest wyraznie napisane do 28go listopada) ale oni juz nie musza, maja go gdzies. Jestem ciekaw jak to sobie beda chciali rozwiazac. 

oznacz moderatorów

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Kolego ja mam podobną sytuację, napisz do rzecznika praw konsumenta  w Poznaniu. Twoim prawem jest wystosowanie pisma w którym możesz żądać swoich praw. W twoim przypadku kolego,masz bardzo spore szanse na uzyskanie kosztów zwłoki za każdy dzień.  Dzwoń kolego w poniedziałek i uzyskasz szczegółową pomoc 

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

A ja dalej czekam 🙂 728 zł na koncie allegro i oni dalej je trzymaja i trzymaja... 19 lat i 5 miesiecy z nimi to bylo o 20 lat za dużo.

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

A ja dalej czekam... Allegro dalej ma moje pieniadze 🙂

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

czekac mozesz w neiskonczonosc, pytanie czy cos robisz w kierunku by odzyskac pieniadze, nie mowie tu o pismach do allegro ale wyzej lub ew. Sąd

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Teoretycznie **piiip** ma 60 dni na wyplate. Po 60ciu dniach bede o swoje pieniadze walczyl. 

oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Ładnie to tak usuwać moje wiadomosci Pniae/Pani moderator jak tylko napisalem alle drogo? Prawda boli, co?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Feniks_01 nie, napisałeś jeszcze swój komentarz dotyczący działalności Allegro, a takiego języka tutaj nie tolerujemy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Feniks_01
#8 Zapaleniec#

Tak samo jak Wy nie tolerujecie własnego regulaminu. 

oznacz moderatorów