anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rzekoma wada ukryta

MAMY ROZWIĄZANIE!
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

Witam moje pytanie kupujący zakupił szlifierkę w super stanie w oryginalnym pudełku jak nowa ,po 8 miesiącach rozpoczyna dyskusję ,do tej pory mógł swoją pracą poprostu spalić urzadzenie ,bo stwierdza ze stojan do wymiany ,allegro pisze że mnie obciążą allegro protect ja jestem nie firmą więc odesłanie nie powinno mnie interesować jak ktoś zajechał sprzęt ,proszę o odpowiedz jak nie to będę musiał skorzystac z rzecznika praw obywatelskich .Dlaczego allegro chce odemnie wyciągnąć ochronę skoro oni to gwarantują?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PinkRose545 to jest reklamacja , do której jako sprzedawca musisz się rzeczowo odnieść, zapewne tego nie zrobiłeś stąd obciążenie .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@PinkRose545 Bo po prostu trafiłeś na "cwaniaczka" > trzeba było w opisie aukcji wyłączyć rękojmię > wtedy mógłbyś zażądać odesłania celem rozpatrzenia reklamacji > i załatwić ją odmownie

oznacz moderatorów
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

Ten Pan przysłął zdjęcie porozbieranego w drobny mak sprzętu oznaczając co jest spalone ,przecież nie mogę takiego czegoś przyjąć z powrotem ,ja nie wiem co on przez 8 miesięcy robił z tą szlifierką ,twierdzi ze trzymał na półce ,a ze wystawił komentarz pozytywny a teraz pisze ze wada ukryta?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PinkRose545 więc trzeba było odrzucić reklamację powołując się na bezprawną ingerencję w sprzęt .Jeśli urządzenie przestało spełnić swoją funkcję powinien Cię o tym poinformować , a nie dokonywać próby naprawy na własna rękę , 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@PinkRose545 Rację ma @mdrogeria 

oznacz moderatorów
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

dziękuję tak zrobię.

oznacz moderatorów