anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rzekomy kupujący chciał kupić ode mnie towar

Client:46242814
#7 Wielbiciel#

Witam jestem w trakcie sprzedawania na waszym portalu sztucy odezwał się do mnie w dniu wczorajszym rzekomy kupujący pisał w języku angielskim po zaakceptowaniu jego propozycji dostałem potwierdzenie z przelewem z Royal Banku na którym widniała rzekoma kwota która podobno kupujący przelał na moje konto po czym dostaje kolejnego spam na którym widnieje wiadomość ze jeśli wpłacę kwotę za dostawę to cala suma znajdzie się na mym koncie oczywiście nie przelałem ani złotówki serdecznie pozdrawiam mam zapisane wszystkie wiadomości  od tegoż człowieka  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46242814 Przekręt nigeryjski - jest masa wątków o tym na forum, bo niestety każdy spotykający się z tym tematem, zamiast najpierw skorzystać z wyszukiwarki i dopisać się w już istniejącym wątku, zakłada kolejny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Przecinki, ropki i i duże litery też ci ukradł ?

 

oznacz moderatorów

Client:46242814
#7 Wielbiciel#

Umiesz  komuś dogadywać trzeba tez pisać z kropkami a nie z ropkami ,ropki to masz kolo oczu a tak po za tym to życzę ci takiej transakcji mądralo 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Typowa, stara jak świat próba wyłudzenia. Jak znam życie pazerność ci się włączyła bo kupujący pewnie zaoferował większą cenę bo jest kapitanem statku, porwanym księciem albo komandosem na misji w Afganistanie ...I nic tak nie potrzebuje teraz jak akurat twoich widelcy  wystawionych  w Polsce na Allegro... 😉

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Jak przelał, to nigdy w takim przypadku nie trzeba za nic samemu dodatkowo płacić. Przelew z zagranicy idzie normalnie jak z Polski do Polski, z tymże za granicą osoba która robi przelew musi zaznaczyć, czy robi go na swój czy na twój koszt. Bardzo dobrze że nie wniosłeś żadnej dodatkowej opłaty. W takim przypadku nigdy nie przelewajcie nikomu pieniędzy. Jeśli przelew rzeczywiście został wykonany, tak czy inaczej znajdzie się na waszym rachunku.

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

PS. gdzie masz sztyce? bo ja widzę tylko sztućce xD

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

No ale w jakim celu to napisałeś? Jakieś pytanie masz czy co? 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:46242814  To jest próba wyłudzenia. Wszystkie potwierdzenia wpłat są fałszywe. Zaraz mogę Ci kilka takich narysować. Powiedz tylko na jaką kwotę. Niczego nie wysyłaj bez zaksięgowanych pieniędzy na swoim rachunku.

oznacz moderatorów

siesio
#10 Popularyzator#

TRATATATATATATATATATATATATATATATATATATATA

Jak z karabinu. Brak kropek, przecinków i innych znaków interpunkcyjnych świadczy, że masz nas w wielki D.

 

A tak w ogóle to CO amator robi NA FORUM ZAAWANSOWANYCH SPRZEDAWCÓW?

oznacz moderatorów