anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sales rating issue

ACART_ECOMMERCE
#8 Zapaleniec#

Sprzedaję na platformie od około roku i mam 43 pozytywne recenzje, a ostatnio dostałem 1 negatywną opinię, ponieważ kupującemu nie podobał się produkt.

W wyniku tej pojedynczej negatywnej recenzji moja ocena sprzedaży spadła prawie o 1500 punktów.

To nie sprawiedliwość dla sprzedawców takich jak my. W przypadku 43 pozytywnych recenzji mój wynik jakości sprzedaży nigdy nie przekroczył 550 punktów, ale w przypadku jednej negatywnej recenzji spadł do -900 punktów i dlaczego kupującemu nie podobał się ten produkt, co widziałem w recenzji.

Po pierwsze, nie wytwarzam produktu i wysłałem wszystko, czego chciał kupujący, na czas, profesjonalnie odpowiedziałem na wszystkie zapytania kupującego, a po tej recenzji nawet przestałem sprzedawać
tego produktu i zapytałem, czy potrzebują pomocy, np. zwrotu produktu.

Proszę zespół zarządzający sprzedażą Allegro o pomoc w tej sprawie. 😕

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ACART_ECOMMERCE
#8 Zapaleniec#

I have been selling on the platform for about a year and has got 43 positive reviews and recently got 1 negative review because the buyer did not like the product.

As a result of this single negative review my sales rating has fallen nearly by 1500 points.

It's no justice for sellers like us. For 43 positive reviews my sales quality score never went above 550 points but for one negative review its down to -900 points and for what , the buyer did not like the product as I could see in review.

Firstly I do not make the product and I shipped whatever the buyer wanted on time, handled all buyer queries professionally and after that review even stopped selling
that product and asked them if they want some help like returning the product.

I request allegro sales management team to help me out on this matter. 😕

oznacz moderatorów