anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sens pytań przy ankiecie o promowaniu ?

mrpartner
#12 Orędownik#

Nie rozumiem sensu pytań ...

Może allegro mi to wytłumaczy ? 

deb.JPGdeb2.JPG

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak byś nie odpowiadał (ała) to i tak nic nie zmieni toku myślenia tych co je tworzą i zrobią zawsze tak jak im najbardziej pasuje. Szkoda się bawić w takie gierki i tak nikt nie liczy się z twoim zdaniem.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Też właśnie przyuważyłem, że w Strefie Okazji mieli odpowiedzi dotyczące Monet.

W ostatnim pytaniu chyba pokazują tylko te odpowiedzi, gdzie według Allegro powinieneś podać więcej szczegółów, więc pewnie tylko przy Adsach zaznaczyłeś coś odpowiedź, z której wynika, że coś powinni zmienić - i tego oczekują, a że mieli dosyć złożone pytanie, więc przy Adsach pewnie chodzi o Twoją opinię na temat zmian w modyfikacji budżetu.

Ja przy wszystkich metodach wyróżniania coś tam pozaznaczałem i miałem więcej do wyboru.

Może wybrałeś odpowiedź "nie widzę potrzeby korzystania z Allegro Ads", to oczekują, że podasz więcej informacji dlaczego tak uważasz - nie wiem, strzelam 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mrpartner Już wyjaśniam: 

Zrzut numer 1 

Dostępne tutaj odpowiedzi są uzależnione od wyborów we wcześniejszych pytaniach. W związku z tym we wcześniejszym pytaniu, prawdopodobnie odpowiedziałeś, że korzystasz wyłącznie z Allegro Ads, ponieważ treść pytania ze zrzutu ekranu odnosi się do aktualnie używanych metod. W całej ankiecie masz również przestrzeń na podzielenie się opinią na temat metod, z których aktualnie nie używasz. 

 

Zrzut numer 2 

Oczywiście w odpowiedziach powinno być "Strefa Okazji" zamiast "Monet Allegro". Przepraszam za ten błąd, już go naprawiliśmy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów