anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Serio komornik?

Client:91529311
#1 Nowicjusz#

Jestem na allegro od dłuższego czasu ale sprzedaje od kilku miesięcy, sprzedałem grę za 80 zł i nawet nie mogłem wypłacić tych pieniędzy bo nie da się na PayPal, jest tylko konto bankowe. Po kilku dniach zauważyłem że moje zarobki to 80 a saldo to - 29.59, od jakiegoś czasu dostaje maile z "groźbami" że jeśli nie spłace długu to może być gorzej, wczoraj dostałem maila ze może do mnie wbić komornik (serio? O 30 złotych? XD) śmieszne jest to że skoro allegro mi to wysyła to przecież mogą mi potrącić z zarobionych ale oczywiście NIE, nie dość że jestem 80 zł na minus bo sprzedałem grę to jesczze muszę dopłacać 30 zł za jakieś głupie długi 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:91529311 Skorzystałeś z usług Allegro i zostały one wykonane a teraz się dziwisz, że trzeba za te usługi zapłacić?

Nie mogą Ci potrącić z tych 80 zł.
Rachunek opłaca się osobno.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nooo... serio !!

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:91529311 Jest jedna zasada - póki nie masz aktywowanego konta do wypłat pieniędzy, to się niczego na żadnym portalu nie sprzedaje. Bo wychodzą takie kwiatki.

A Allegro wykonało swoją usługę i oczekuje za nią zapłaty, to normalne. Nie ma znaczenia 3 zł, 30 zł czy 300 zł. Nie mogą ruszyć Twoich pieniędzy z konta Allegrowego, takie procedury i zabezpieczenia.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91529311 Popełniłeś zasadniczy błąd, nie wystawia się nigdy jak nie masz zweryfikowanego konta do wypłat, teraz tak zostaje uregulować a z tym ze śrdoki masz u operatora to zasięgnąć porady prawnej i odzyskać je.

oznacz moderatorów

AutoEra_pl
#8 Zapaleniec#

serio masz paypal a nie masz konta w banku 🤔 chyba, że dane osobowe są lipne.

oznacz moderatorów