anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd obciążenie konta za paczkomat?

Sanadynisk
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu sprzedałem kartę graficzną. Moje konto zostało obciążone "podatkiem" od sprzedaży, który od razu opłaciłem. Osoba kupująca kartę miała pakiet smart, więc darmowa wysyłka. A dziś patrzę, że z jakiegoś powodu moje konto zostało obciążone na około 9 zł minutę po tym jak klient odebrał swoją paczkę. Skąd niby ta kwota? sprzedawałem już kilka rzeczy, i wcześniej dodatkowej opłaty nie było

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dopłata od sprzedawcy za przesyłkę smart zależna od kwoty zamówieniq, na allegro za wszystko trzeba płacić, prowizje od prowizji, opłaty za wszyyyyystko... Co raz gorzej jest i bardzo drogo...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prowizja od dostawy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sanadynisk a na pewno kupujący nie opłacił transportu? Na jakim allegro sprzedałeś?

oznacz moderatorów

Sanadynisk
#7 Wielbiciel#

Kwota jaką otrzymałem nie zawierała kwoty przesyłki, plus w "zamówienia od kupujących" była mowa o smarcie

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Sanadynisk 

Ile kosztowała karta? Jaką dokładnie kwotę naliczyli?

Tu taj masz opłaty od przesyłek SMART. Sprawdź.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-prz...

oznacz moderatorów

Sanadynisk
#7 Wielbiciel#

No dobra, teraz już wszystko jasne. Wszystko się zgadza niestety. Dziękuje za pomoc w rozwikłaniu tej "zagadki"

Karta poszła za 1150, i naliczyli 8,29, czyli tak jak w rozpisce. wcześniej musiało mi to umknąć bo "spłacałem" allegro dopiero po odbiorze paczki a nie od razu po naliczeniu. No nic, człowiek uczy się całe życie

oznacz moderatorów