anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sklep nadal przestał sprzedawać, jak to rozwiązać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
co-author
#7 Wielbiciel#

Witam, mój sklep przestał sprzedawać. Zapłaciłem wszystkie należne pieniądze, ale nadal nie wznowiłem sprzedaży. E-mail od AllEGRO odpowiedział mi, mówiąc, że wszystkie problemy kupujących powinny zostać rozwiązane i tak zrobiłem, zgodnie z Twoimi sugestiami skontaktowałem się z klientami w sprawie wszystkich nierozwiązanych dyskusji i rozwiązałem je. Rozwiązałem również problemy klientów, którzy wystawili złe recenzje. Anulowali również złe oceny. Dlaczego mój sklep nadal przestaje sprzedawać, proszę o odpowiedz i pomóż mi jak najszybciej go rozwiązać. Nie wiem już, jak to ulepszyć. Zaprzestanie sprzedaży nie da mi szansy na poprawę. Dziś nawet e-mail nie mógł skontaktować się z ALLEGRO. Czuję się bezradna i przygnębiona
Proszę o odpowiedź i jak najszybsze rozwiązanie problemu.
Dziękuję bardzo.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:58025408
#12 Orędownik#

allegro czasem blokuje sklepy które uważa za niewiarygodne lub z dużą ilością złych ocen. Znam u kogoś taką sytuacją, zablokowali mu konto, ale pozwolili otworzyć nowe, bo tamte miało za dużo złych ocen..

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:58025408 On tu pisze że uporał się z zaległościami i negatywne opinie zostały mu usunięte.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mwmonety Obstawiam, że to wiadomość z translatora 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@co-author A co i kiedy allegro napisało Ci w ostatnim wysłanym mejlu?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
co-author
#7 Wielbiciel#

Witam, wysłałem im kilka konsultacji mailowych na kilka dni przed 2.24. Postępowałem zgodnie z sugestiami, ale sklep nadal przestał sprzedawać. Nierozwiązane dyskusje zostały zamknięte, a klient skontaktował się z złymi wynikami i usunął je, ale nadal nie zostały one rozwiązane. Nie wiem, co jeszcze zrobić, bo wstrzymanie sprzedaży nie daje mi szansy na poprawę wyniku.

oznacz moderatorów
co-author
#7 Wielbiciel#

Nadal nie mogę się z nimi skontaktować, pokazując, że nie mogę wysyłać e-maili. Pojawia się komunikat: Service temporarily unavailable.Czuję się przygnębiony.:(

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

Allegro blokuje sklepy gdy użytkownik ma nierozwiązne spory i negatywne komentarze, i może to potrwać zanim go odblokuje. Możesz założyć inne konto na inne dane, albo nawet spróbować na takie same dopóki allegro ci nie odpowie i nie zniesie blokady sprzedaży..

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@co-author, widzę, że napisałeś do nas maila. Przypomniałam się w Twojej sprawie odpowiedniemu działowi. Niedługo ktoś powinien się z Tobą skontaktować. Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@co-author, przez wzgląd na odpowiedzi w Dyskusjach Twoje konto zostało aktywowane. W korespondencji mailowej zostałeś poproszony o skontaktowanie się jeszcze z jednym Kupującym w sprawie negatywnej opinii.

Tu dowiesz się więcej o jakości swojej sprzedaży.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów