anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawdzenie czy kupujący wystawił ocenę

mkperfumy
#8 Zapaleniec#

Witam, czy można sprawdzić gdzieś który z kupujących nie wystawił mi oceny ?

(mam na myśli listę np osób które tego nie  zrobiły )

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mkperfumy Nie ma takiej listy.

oznacz moderatorów

mkperfumy
#8 Zapaleniec#

czyli trzeba sprawdzać każdego z osobna ?

 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Przydała by się taka lista, żeby do takich delikwentów wydzwaniać, majlować i zachęcać 🤣

oznacz moderatorów

mkperfumy
#8 Zapaleniec#

właśnie znacznie łatwiej by było, jeśli gdzieś było zaznaczone np " kupujacy XXX wystawił ci ocene " tak jak przychodzi to w mailach ..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mkperfumy Obecnie jedyny sposób, to porównać zakładkę https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oceny z zakładką https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia
Kiedyś było prościej, bo np. taki aukcjoner miał do tego fajne narzędzie, ale allegro wraz z wprowadzeniem nowego systemu komentarzy tak wszystko pozmieniało, że przestało działać

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Takie naprzykrzanie się może nieść za sobą odwrotny skutek, jak ktoś ma ochotę to wystawia, nie ma ochoty- olewa. I myślę że nie ma co kija w mrowisko wkładać.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@mkperfumy  Ba wręcz wielu z nas kupujących jest nieświadomych roli jaką spełnia funkcja oceniania produktu i Sprzedającego i z chwilą gdy wyskakuje Allegrowy pop-up z prośbą o ocenę x-uje i zamyka okienko podchodząc do tego jak do li tylko pinga marketingowego czyli zawracania rzyci. Zatem kwestia nie oceniania Sprzedawcy i towaru choć z założenia słuszna w wyniku inercji i nawyków konsumentów jest niesparowana z interesami podmiotów współdziałających z Allegro i samym portalem.

" Ktoś wyciepł bajtla z wodą i wanienką"

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@pulkownik66 Mea culpa.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@mkperfumy  Dawno, dawno temu gdy portal allegro był przyjazny jego użytkownikom miał taką funkcję. Trzebabyło wyświetlić komentarze i wybrać widok bez dzielenia na strony. Następnie za pomocą funkcji ctrl+f w przeglądarce można było wyszukać danego Kupującego.

Zlikwidowano taką możliwość. 

oznacz moderatorów