anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawdzenie konta zawieszone, wysłać przedmiot nie da się, nie można wypłacić środków za sprzedaż 😡

Wesley88
#7 Wielbiciel#
 
Dzień dobry po pierwszym sprzedaniu rzeczy na Allegro nie mogłam wydrukować etykiety i wysłać kupującemu, wyslalam prywatnie przez IN Post osobiście , teraz Allegro nie akceptuje konta kiedy już jestem więcej nieżeli 2 lata na platformie.Pisze status „w trakcie weryfikacji”😤 Nie mogę wypłacić zarobione środki bo sytuacja zawieszona😡przesłałam niezbędne dokumenty i 4 dni niema żadnej zmiany.
Wypowiedzam umowę i nie chce już więcej tutaj coś kupować czy sprzedawać , mam dość takiej obsługi😩Allegro jest skomplikowany i zakręcony, nie chcem się bawić w pytania i odpowiedzi.Proszę wypłacić mi środki i więcej nic nie potrzebuję😠
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wesley88 Cześć. Problem polega na tym, że przelew weryfikacyjny zlecasz do operatora Przelewy24, a środki do wypłaty masz na koncie PayU. 

Zleć przelew weryfikacyjny do PayU: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/. Pamiętaj również, że żeby poprawnie zweryfikować konto do wypłat, wszystkie dane na koncie bankowym i koncie Allegro muszą się ze sobą zgadzać. Nie możesz zlecić przelewu z konta bankowego innej osoby. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Wesley88
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłam, czekam na akceptację, dziękuje za odpowiedz Ol

oznacz moderatorów