anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałam obraz na WOŚP. Został wylicytowany i juz aukcja jest zakończona. Teraz szukam gdzie sa d

Marcelina2345
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam obraz na WOŚP. Został wylicytowany i juz aukcja jest zakończona. Teraz szukam gdzie sa dane do wysyłki, etykieta itd i nic znaleźć nie mogę. Metode wysyłki zaznaczyłam DPD.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Marcelina2345 dane powinne znajdować się tu w zakładce Zamówienia. Może kupujący jeszcze nie opłacił zakupu

oznacz moderatorów

Marcelina2345
#7 Wielbiciel#

I mam jeszcze jedno pytanie. Jak ktoś wie to niech da znać gdzie są pieniądze na wysyłkę paczki WOŚP? Gdzie tego szukać bo ja widzę ze mam zero złotych. Czy ja nadając paczkę przez dpd to mam sama isc do punktu,mam podac dane do wysyłki i nadać czy gdzieś tu jest na allegro etykieta gotowa do wydruku? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Marcelina2345 a za ile ustawiłeś koszt transportu? Tyle powinnaś mieć na koncie allegro. Należy zlecić wypłatę pieniędzy. Jeśli jesteś prywatnym sprzedawca to tylko na allegro paczkomat InPost dostajesz etykietę. Pozostaw formy nadajesz samodzielnie. Ta jak w poprzednim wątku może kupujący nie opłacił zamówienia.

oznacz moderatorów