anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem rzecz z gry i przelew sam przeszedł na PayU i jeszcze jego nie dostałem

Crossper
#8 Zapaleniec#

Witam mam problem wczoraj ktoś kupił odemnie przedmiot z gry wpłacił kasę i automatycznie poszedł przelew na PayU ale nic nie dostałem nie wiem dlaczego 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze masz w zakładce Allegro Finanse?

Musisz je sobie wypłacić na konto; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Uważaj, nie wysyłaj bez wpłaty, Sprawdź, czy masz pieniądze w zakładce Allegro Finanse. Tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

IMG_20210218_200841.jpgMam tylko coś takiego 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Crossper zdjęć nie widzimy kasę zobaczysz w zakładce Środki i historia operacji. jak nie ma tu kasy to wyłudzenie bez płacenia częste w tek kategorii 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

Ok to opiszę 

 

17.02.2021, 08:34
 
Cabal ALZ 1b Mercury (1369eccb-2cb4-47a2-9b2b-ddc983c786f1)

 

17.02.2021, 08:37
wypłata środków  PayU
177539542

 

wpierw wplata jest 360 

a nastepne Wypłata środków na konto PayU 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Crossper a miałeś automatyczną wypłatę z Payu to kasa jutro będzie u Ciebie na koncie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

wczoraj kupił a dzisiaj niby powinno być a nie mam na PayU konto Ojca i też tam sprawdzałem i nic jeszcze nie doszło bo chyba to automatycznie przejdzie tak ?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Crossper Automatycznie powinno przejść, ale jak konto Ojca, to wątpię, pieniądze nie powinny opuścić zakładki Allegro Finanse. Konto musi być Twoje. Pierwszy raz wypłacasz? Pierwszy raz sprzedajesz?

Jedno jest pewne - nic nie wysyłaj dopóki nie zobaczysz pieniędzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Crossper Masz ustawione automatyczne wypłaty, czy ręczne? Jeśli automatyczne, to pieniądze wyszły już na Twoje konta. Poczekaj w wysyłką - jutro pod koniec dnia sprawdź konto, najpóźniej pojutrze rano.

oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

Automatyczne niestety Teraz w czacie pisałem z Allegro i Pani mnie poinformowała że pieniądze zostały przelane na konto i powinny być dzisiaj a najpóźniej jutro

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Crossper No to ok, jeśli zostały przelane na konto Ojca i Allegro Ci to potwierdza, możesz wysłać przedmiot.

oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

Mam takie jedno pytanie można jakoś sprawdzić jakie konto PayU jest przypisane do mojego konta ? bo przeszła mi myśl że może te konto jest niepoprawne 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#
wypłata środków  PayU
177539542 Mam tylko takie coś nic nie mogę nawet sprawdzić 
 
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

a tu nie masz

Dane do wypłat

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

Już są pieniądze przyszło na moje konto wczoraj a nawet nie przyszła mi informacja haha Dzięki wszystkim za pomoc ^_^ 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Crossper Wypłata została zlecona na rachunek o końcowych cyfrach: 5463.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Crossper a na kogo jest zarejestrowane konto na allegro? Jeżeli na Twojego ojca i jego dane są w ustawieniach wypłaty to pieniądze powinny dotrzeć na konto bankowe wskazane na allegro

17.02.2021, 08:34
 
Cabal ALZ 1b Mercury (1369eccb-2cb4-47a2-9b2b-ddc983c786f1)

 

a to jest ta wpłata za ten przedmiot ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Crossper Nie masz kasy, więc skąd pewność że zapłacił?

oznacz moderatorów

Crossper
#8 Zapaleniec#

no właśnie jest jeden problem że miałem nie zmienione ustawienia i samo wypłaciło mi na Payu ale nic jeszcze nie mam 🙂

 

oznacz moderatorów